Відкриття меморіальної дошки В. Чорноволу


Встановлення та відкриття дошки було приурочено до річниці загибелі Вячеслава Максимовича. Участь у заходах взяли заступник голови НРУ, народний депутат України В. Коваль, керівництво області, міста, осередків політичних партій та громадських організацій.
Дошку було виготовлено коштом Кіровоградської організації НРУ. Заходи відбулись за сприяння облдержадміністрації та міськвиконкому.
Під час свого виступу Кіровоградський міський голова В. Пузаков приємо здивував і порадував учасників мітингу, підтримавши ініціативу перейменування вулиці Луначарського на вул. В. Чорновола, що прозвучала у виступах В. Коваля та голови облради М. Сухомлина, і пообіцяв свою особисту підтримку цього питання на голосуванні міською радою. “Я впевнений, що рішення буде прийняте одноголосно!” – резюмував Володимир Тихонович.
Кіровоградською обласною організацією НРУ вже підготовано звернення на ім’я міського голови стосовно перейменування вулиці та встановлення пам’ятника В. Чорноволу, і ми сподіваємось, що ці слова не виявляться порожньою обіцянкою, а будуть втілені в життя!
Також НРУ спільно з новоствореною організацією “Комітет відновлення історичної справедливості” ініціюватиме реорганізацію топонімічної комісії при міськвиконкомі, шляхом введення до її складу авторитетних науковців (Як зазначив Ігор Козуб - “на сьогодні в складі комісії немає жодного (!) науковця”).
Дмитро Сінченко, голова КОО “Молодий Народний Рух”: “Ми довго йшли до реалізації своєї мети – вже майже 10 років поспіль звертаємось до міської влади з проханнями виділити місце під пам’ятник, перейменувати вулицю, сквер... от нарешті нам дозволили почепити дошку – що нами одразу ж було зроблено. І питання зовсім не в коштах – з цим ми навіть власними силами впораємось, нам просто потрібен дозвіл!”

Прес-служба КОО Молодого Народного Руху
Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Молодий Народний Рух”
м. Кіровоград, вул. Володарського 61,
тел. 8-050-564-14-54, 8 (0522) 32-08-15
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ru


Bookmark and Share