Рейдерські війни, хроніка з поля бою!


Сьогодні Львівська обласна організація УНА-УНСО стоїть на варті агрофірми «Провесінь» яку намагаються захопити рейдери.

15 березня відбулась спроба захоплення підприємства силами «Групи Кізіна» - 100 осіб у чорних одностроях та масках без знаків ідентифікації, з підтримкою корумпованих судових виконавців та місцевих чиновників, що зникли після того, як нападників затримали. Тоді нападники спробували відключити котельну та теплиці, щоб знищити продукцію фірми. Били вікна, громили кабінети погрожували працівникам, побили одного бійця підрозділу «Титан». Після чого бійцями підрозділу «Титан» було застосовано вогнепальну зброю. Прибула підмога - представники міліції та прокуратури. Нападників пов’язали.

З усіх нападників встановити особи лише 30-х. Ними виявились засланці з Рівненської, Вінницької Чернігівської, Донецької областей та двоє студентів Львівського інституту фізкультури. Вся їхня поведінка свідчила про те, що рейдерські атаки - це для них звична робота.

В чому суть проблеми: звичайна рейдерська схема, «Група Кізіна» незаконно купила невеликий пакет акцій агрофірми «Провесінь», і почала постійно чинити тиск (погрози, побиття) на правління та працівників «Провесня». Потім агрофірму «Провесінь» закривають, а на її місці будують елітне котетджне містечко. Відповідно працівниками агрофірми «Провесінь» поповнюють армію безробітних України – бо потрібна тільки земля під забудову, а це, без малого -100 гектарів.

Згідно інформації правоохоронних джерел знову приїхало три автобуси з тими ж номерами, що й привозили нападників. Зараз вони знаходяться у с. Лисинчах. (20 хв. До Львова на авто.).

На охороні фірми стоять 12 бійців підрозділу «Титан» озброєні вогнепальною зброєю (внутрішній периметр, адмінбудинок) та 20 чол. з Львівської обласної організації УНА-УНСО, які знаходяться цілодобово на території, ще 10 в резерві підміняють (зовнішній периметр, ворота та котельна).
27.03.08 об 11:00 на територію спробували прорватись міліціонери прикриваючись незаконним рішенням всім відомого Святошинського суду м. Київа, але були зупинені бійцями Львівської обласної організації УНСО.
УНСО стоятиме на захисті агрофірми «Провесінь» до розгляду справи Апеляційним судом, та повного вигнання зайд.

Це наша земля, правда за нами!
Слава нації!
Смерть ворогам!Bookmark and Share