Уряд народної довіри запропонував «народний» бюджет


Громадський комітет захисту прав студентів пропонує ознайомитися з окремими статтями запропонованого урядом нового бюджету.
Апарат Верховної Ради України – збільшено фінансування на 27 634,6 тис. гривень
Виготовлення державних нагород та пам`ятних знаків - збільшено фінансування на 14 075,0 тис. гривень.
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України - збільшено фінансування на 29 591,1 тис. гривень.
Фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури вищих навчальних закладів – зменшено фінансування на 5 000,0 тис. гривень.
Пільговий проїзд студентів вищих навчальних закладів і учнів професійно-технічних училищ у залізничному, автомобільному та водному транспорті – зменшено фінансування на 40 000,0 тис. гривень.
Виплати на реалізацію положень Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" – зменшено фінансування на 21 057,5 тис. гривень.
Відсутнє фінансування на програму кредитування отримання вищої освіти для молоді.
Відсутнє фінансування Програми і централізованих заходів з профілактики та лікування СНІДу.
Відсутнє фінансування медичних заходів державної програми "Онкологія".
Зменшено фінансування заходів із соціального захисту дітей з 3 500 тис гривень до 500 тис. гривень.
Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла – зменшено на 74 500, 0 тис. гривень.

Джерело : Громадський комітет захисту прав студентів
Автор : Черних Андрій

Bookmark and Share