Міністру України у справах сім’ї, молоді та спорту Павленку Ю.О. Шановний Юрію Олексійовичу!


Виходячи з того, що до складу комісії включено дев’ять осіб, які очолюють молодіжні громадські організації або причетні до їхньої діяльності, висловлюємо надію та побажання, що міністерство не допустить такого ж „справедливого” розподілу бюджетних коштів між МГО та ДГО.

У порівнянні зі складом конкурсної комісії минулого року, куди не було включено жодного представника ДГО, а кошти були розподілені у співвідношенні 20:1, в цьому році відмічаємо позитивний прогрес.

В 2007 році дитячі громадські організації вперше зібралися разом і провели всеукраїнський зліт. Учасників зльоту привітав Президент України та представники партій нинішньої демократичної коаліції у Верховній Раді. Учасники І-го зльоту, в свою чергу, підписали колективне звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з проханням перейменування свята 19 травня з Дня піонерії в День дитячих громадських організацій.
Висловлюємо підтримку структурних та кадрових змін у міністерстві стосовно молодіжної політики, яку Ви розпочали. Просимо не зупинятися на половині дороги і якомога швидше призначити на посаду директора департаменту представника політичних сил демократичної коаліції.

З повагою,


Голова Громадської ради з питань дитячого громадського руху (член Колегії міністерства)
Керівник ВДГО „Дитячий альпійський рух України”
О. СтефановичBookmark and Share