Звернення Народного Руху України та ВГО “Молодий Народний Рух” до керівництва Німеччини


Звернення Народного Руху України та ВГО “Молодий Народний Рух” до керівництва Німеччини.

Центральний Провід

Заява

Щодо приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО 1 квітня 2008 року

2-4 квітня у Бухаресті відбудеться саміт НАТО, на якому буде вирішуватися багато важливих питань, які стосуються колективної безпеки. Серед них особливо важливим для нашої держави є питання приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Приєднання до ПДЧ та членство у НАТО, як кінцева мета євроатлантичної інтеграції, є одним із пріоритетів зовнішньої політики України. Це дозволить нашій державі провести низку економічних та соціальних реформ, а також здійснити свій власний внесок у забезпечення колективної безпеки на євроатлантичному просторі.

У нас – представників національно-демократичних, патріотичних сил – виникає цілком закономірне запитання: «Чому керівництво Німеччини блокує приєднання України до ПДЧ? Невже пані Ангела Меркель та німецька дипломатична верхівка проти євроатлантичних перспектив нашої країни?» Ми чудово розуміємо, що у дипломатичному світі існує багато інтриг та домовленостей, але щиро сподіваємося, що не вони, а прагматична оцінка будуть вирішувати питання приєднання України до ПДЧ у найближчі дні.

Ми знаємо, що деякі європейські країни закидають нам, що українське населення проти членства у Альянсі. Можемо на це відповісти лише одне: кількість людей, що підтримують євроатлантичний вектор зовнішньополітичного курсу нашої країни зростає. Сьогодні необхідно виробити правильну інформаційну політику. Ми вважаємо, що підтримка євроатлантичного курсу України такими державами як Німеччина допоможуть поліпшити ставлення значної частини нашого населення до Альянсу.

Засвідчуючи власну підтримку ідеї приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО, висловлюємо сподівання на те, що Бухарестський саміт НАТО матиме одним зі своїх результатів позитивне рішення щодо переходу відносин України з НАТО на якісно новий рівень.

Щиро віримо в те, що уряд Німеччини підтримує бажання України стати повноправним членом найвпливовішої організації колективної безпеки у світі – НАТО.


Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном:
Севгіль Мусієва 80502171817

Bookmark and Share