Перш ніж вказувати на окремі ділянки, які належать тим чи іншим представникам певної партії, спочатку варто назвати власників гектарів землі


З цього приводу, 24 березня в прямому ефірі телеканалу «Аверс» в телепрограмі «Прошу слова», свою позицію висловив Голова ВОО ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» Сергій Адамчук:
«На мою думку, ситуація з санаторієм «Пролісок» є віддзеркаленням того, що відбувається в нашій державі. Це політичне протистояння за право володіння майном. В дійсності в його будівництво (санаторію «Пролісок») було вкладено кошти профспілок. Які ці профспілки сьогодні, слабкі чи сильні - це вже зовсім інше питання. В значній мірі, у тому що вони є слабкими, не спроможними в матеріальному плані відповідальними є самі члени профспілок. Звинувачувати їх керівництво можна у всьому, але кошти профспілок все ж таки були закладені у будівництво санаторію. Проте сьогодні відповідно до прийнятого Рішення сесії Волинської обласної ради від 6 березня 2007 року на базі санаторію створено комунальне підприємство «Санаторій матері і дитини «Пролісок» зі 100-процентною часткою майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, Де ділася частка ФПО??? … Рішення всіх судів, всіх інстанцій підтверджує право Федерації на частку санаторію. Проте п. Грицюк вперто їх ігнорує. Обставини, які склались в цій ситуації, в повній мірі відображають зневагу до законів та рішень судів зі сторони окремих представників політичної еліти.»
Далі він зазначив: «Що стосується звинувачень депутатів нашої фракції у Волинській обласній раді зі сторони її Голови, то на мою думку політик такого рангу не має ані морального, ані якогось іншого права робити гучні заяви та звинувачувати в корупції окремих представників іншої політичної сили керуючись лише власними здогадками, а не конкретною доказовою базою.
Говорячи про озеро Світязь, п. Грицюк повинен назвати власників кожного сантиметра його берегів, а не лише своїх політичних опонентів. Перш ніж вказувати на окремі ділянки, які належать тим чи іншим представникам певної партії, спочатку варто назвати власників гектарів землі, на якій плануються будуватися аеропорти чи інші об’єкти соціальної інфраструктури області. Тобто є багато різних факторів, що характеризують корупційні схеми в регіоні. На жаль, сьогодні замість їх розкриття, нашу увагу намагаються сконцентрувати на досить примітивних загальновідомих речах.»

Прес-секретар ВОО ВМГО МСНУ
Мар’яна Кондратюк

Bookmark and Share