Донеччани – кращі в дебатахУ турнірі, організованому всеукраїнським молодіжним об'єднанням «Дебатна Академія», взяли участь 56 команд з чотирьох країн СНД – України, Росії, Бєларусі та Казахстану.

Перше та третє місце посіли команди з Донецька, друге – за киянами. «З іноземних команд найвище піднялися учасники з Санкт-Петербургу. Вони стали четвертими», – повідомив ГАРТу голова Оргкомітету турніру, президент Харківського відділення «Дебатної Академії» Роман Мельник.

«Декому з колег слід повчитися в студентів умінню шукати компроміс та вести цивілізовану дискусію», – заявила Леся Оробець за підсумками турніру FIRE.

За словами народного депутата, фінал турніру якнайкраще продемонстрував розвивальний потенціал інтелектуальної гри, котра набуває неабиякої популярності з-поміж студентської молоді в Україні.

«Дебати у формі гри реально стимулюють розвиток критичного і структурного мислення, риторичних навичок, уміння тримати себе перед аудиторією, толерантно ставитися до протилежних думок, шанувати чужі погляди і переконання, оволодівати найсучаснішими технологіями пошуку інформації», – наголосила Леся Оробець і принагідно закликала політиків усебічно підтримати подібну конструктивну активність молоді.

За оцінкою президента «Дебатної Академії» Олександри Матвійчук, останній харківський турнір не лише засвідчив якісно новий міжнародний рівень вітчизняного дебатного руху, але і державне визнання популярних змагань – на адресу учасників традиційного турніру уперше вітання надіслав Президент України Віктор Ющенко.

Олександра Матвійчук також відзначила неабиякий внесок в організацію дебатної справи народного депутата Лесі Оробець: «Участь парламентарія в суддівстві інтелектуальних змагань надала турніру особливого статусу».
Bookmark and Share