Кременчук поповнився молодими лідерами


Три тижні молодих лідерів навчали досвідчені тренери з Рівного - Сергій Терентьєв, голова МГО „Новий рівень”, з Києва – Олександр Акименко, журналіст телеканалу „Інтер”, з Миколаєва – Юлія Татенко, голова Миколаївської організації „Фундації Регіональних Ініціатив”. Студенти навчальних закладів міста були справжніми школярами, освоювали знання лідерства, роботи в команді, хіба що не сиділи за партами.

Протягом першого семінару учасники обмінювалися досвідом. Кожний з них вже є спеціалістом у своїй справі, тому навчитися було чому і у кого, „учні” змогли освоїти теоретичні ази лідерства, розібралися чим відрізняється команда від колективу, та практично змогли перевірити отримані знання, спробувавши стати справжньою командою.

Під час другого семінару учасники розбиралися з поняттями „патріот”, спробували з’ясувати, чим відрізняється значення цього слова в різних країнах. На цьому ж семінарі школярі зустрілися з відомими кременчужанами які опікуються молодіжною політикою - заступником міського голови Василем Хоменком та депутатом міської ради Олександром Уріном. Гості поділилися з молоддю своїм досвідом та дали практичні поради як стати справжніми лідерами. Значна частина семінару була присвячена теоретичним аспектам наступного домашнього завдання - учасники мали разом провести акцію, направлену на вирішення певної соціальної проблеми в молодіжному середовищі. Вони тиждень самостійно проводили оргкомітети, розробляли та друкували листівки, малювали плакати, запрошували журналістів. Апогеєм всього стала акція „Секс за правилами”, яка пройшла на сквері Жовтневий більш відомому міській молоді під назвою „Пентагон” 29 березня. „Школярі”- волонтери роздавали власноруч розроблені інформаційно – просвітницькі матеріали з питань профілактик ВІЛ/СНІДу та безпечних статевих стосунків а також презервативи надані громадською організацією „Едельвейс”. Метою цієї соціальної акції була профілактика поширення у молодіжному середовищі хвороб, що передаються статевим шляхом.

Третій семінар був присвячений публічним виступам, красномовству та взаємодії третього сектору з засобами масової інформації. Під час тренінгу учасники змогли навчитися писати прес-релізи та прес-анонси, проводити прес-конференції, а саме головне, тренер-журналіст Олександр Акименко відкрив тайни журналістики, які неодмінно стануть у пригоді для молодих лідерів.

По закінченню Школи, усі учасники отримали дипломи та шанс потрапити до Верховної Ради України.

Організаторами першої в Кременчуці Школи молодого лідера виступили Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука в партнерстві з відділом у справах сім’ї та молоді, ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив”(ФРІ) та Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Перший крок молоді до успішного лідерства зроблено. Чи всі підуть цим шляхом? Подивимось, говорять сьогоднішні молоді, а завтрашні успішні лідери територіальної громади. Організатори ж планують наступного року провести другу школу лідерів.Bookmark and Share