Ведеться активна робота по популяризації спорту серед молоді міста


Сьогодні депутат Київради - начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА Сергій Березенко заявив, що підготовча кампанія до Євро-2012 в Україні вже приносить свої корисні результати для київської молоді, окрім реконструкції стадіонів та оновлення дорожньо-транспортних шляхів, в місті ведеться активна робота по популяризації спорту серед молоді міста.

«За участі нашого управління в місті вже другий місяць поспіль проводяться футбольні матчі між українськими командами, на які ми забезпечуємо пільгові квитки. Крім того, проводилась за активної участі наших команд Відкрита першість міста Києва з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1991-1992 року народження», - зазначив Сергій Березенко.

«З приходом в місто весни для киян вже зведено та здано в експлуатацію 6 спортивних майданчиків та 2 футбольних поля зі штучним покриттям. Найближчим часом в експлуатацію киян будуть здані ще додаткові майданчики. Тож всі бажаючі займатися спортом, не залишиться поза увагою столичної влади», - завірив депутат Київради Сергій Березенко.

За словами начальника ГУ у справах сім’ї та молоді, велику увагу київська влада приділяє також інтелектуальним видам спорту. «У Києві для молоді проводився Міжнародний дитячий шаховий фестиваль „Київська весна”, Чемпіонат міста з більярдного спорту серед клубних команд та Першість міста з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1990 року народження», - зазначив Сергій Березенко.

Bookmark and Share