Хвоста прищемили (або деякі поснення щодо істинних причин невдоволення)


Ще не розпочиналось ходіння по муках (по кабінетах) з оформленням тієї фінансової допомоги, а вже Павленко винен в розгулі бюрократії: і вікна єдиного нема, і юристи з економістами сидять не там...

А де ці юристи сиділи при Коржі, пане Вікнянський? Чи може вікно було єдине? Як збирали ми щоденно по одному підпису під бумажками при Яремі, так збираємо і при Захаренкові. Ні Павленко, ні Корж в цьому плані нічого не змінили. То може не лише Павленко в цьому виноватий? Можливо якраз лідери молодіжного руху не достатньо беруть за горло чиновників, щоб зменшити наші поневіряння? Всі бачили на нашій єдиній зустрічі з Коржем, як на сцені з ним розціловувався лідер КРОКСА Косенко Валерій. Результат для КРОКСА був позитивний – фінансову допомогу отримали в три рази більшу, ніж те рекомендувала Громадська рада з питань дитячого громадського руху. А для поліпшення справи – нічого. То, може, не слід розціловувати міністрів привселюдно, а ліпше вимагати від них нормального ставлення до проблем молоді та дітей?

Інший дописувач на сайт молодіжної правди Ліневич бідкається, що до складу конкурсної комісії не включили практично жодного лідера від молодіжних організацій!

Дозвольте спитати: а Юра Мірошниченко вже не лідер „Нової генерації”? Криворучко вийшов із Форуму? Євген Суслов – не лідер „Бітьківщини молодої”? Найдьонов вийшов із комсомолу? Кляшторний не лідер студентського самоврядування? Крулько не очолює „Молодий народний рух”? Скребцов вийшов із молодіжної організації „Скаути України”? Чи може той таки Скребцов не очолює всеукраїнську спідку дитячих громадських організацій „Діти України”? Може Вовк вже не пам’ятає, що таке СПОК? Алла Зінченко теж випадкова людина в молодіжному русі? Стосовно постійного члена конкурсних комісій Генералюка – лідера зразу двох молодіжних організацій, сказати нічого не можу. Але якщо хтось скаже, що Катерина Лук’янова не в темі молодіжного руху – не повірю.

Виходить, якщо із минулорічного складу конкурсної комісії вивели Руденка, Поліїта, Філіндаша, Петровську і того ж таки Ліневича, то це означає, що у складі комісії немає молодіжних лідерів?
Хлопці, Наполеон в сусідній?

Стефанович Олександр – лідер МГО, і теж не включений до складу конкурсної комісії (жодного разу).


Bookmark and Share