Перспективи розвитку донорства та трансплантології в Україні: Проект ORGAN DONATION PROGECT


Медиків турбує питання, що, на сьогодні, в нашій державі на шляху розвитку донорства та трансплантації стоїть ряд проблем.
Умовно їх поділяють на фінансову, правову та суспільно-соціальну.
Остання перебуває в стані важкої кризи донорства і мова йде про те, що саме донорство серед суспільства сприймається з певним острахом.
Як зазначає ініціатор Проекту Андрій Покідко, -"Для подолання наявної донорської кризи потрібна координація зусиль не лише держави, а й усієї медичної спільноти і зокрема її майбутнього поповнення – студентства. Саме тому ми і вирішили започаткувати Проект ORGAN DONATION PROGECT ".
За його словами, основною цільовою групою Проекту є саме студенти і не лише медики.
ORGAN DONATION PROGECT покликаний сприяти розвитку донорства в Україні і має на меті покращення практичних і теоретичних знань про трансплантацію та донорство у студентів-медиків, як майбутніх лікарів, а також студентів немедичних ВУЗів, але які зацікавлені у вирішені даної проблеми та пропагуватимуть ідею донорства, не залежно від обраної професії.
В рамках Проекту передбачається співпраця з органами державної влади та неурядовими організаціями для того, щоб спільними зусиллями віднайти найоптимальніші шляхи покращення ситуації з донорством в Україні.
Організатори також очікують, що у Проекті візьмуть участь представники інших країн, що забезпечить обмін досвідом та допоможе запровадити навчальні програми міжнародного обміну.

Контактна інформація: Покідко Андрій 8(097) 720-79-78, Strogow@yandex.ru
Bookmark and Share