Ректорам вищих навчальних закладів Запоріжжя


Обговоривши випадки хабарництва, ініціаторами яких виступали як викладачі, так і студенти, були запропоновані певні заходи, які могли хоча б частково усунути проблему корупції у вищих навчальних закладах. Мова йде про такі:
1) дозволити студентам складати іспити і заліки з непрофільних дисциплін протягом усього терміну навчання. Поясненням цьому є те, що деякі студенти під час навчання у вузах через певні причини мають працювати. Тому, зосереджуючись на основних спеціалізованих дисциплінах, не мають часу, який повинні приділити не фаховим навчальним предметам;
2) надати право студентам складати іспити і заліки іншому викладачу за певної дисципліни за письмовою заявою студента на ім’я ректора з вказуванням причини. Це пояснюється ситуацією, яка, на жаль, мають місце, коли між студентом і викладачем виникають непорозуміння;
3) переглянути підсумовування знань таким чином: зобов’язати складати іспити тільки з фахових дисциплін, а вивчення предметів, які сприяють загальному розвитку інтелігентної людини, зараховувати за допомогою заліку.
Сподіваємося на Ваше розуміння. Ми впевнені, що, вживши навіть цих заходів, вдасться зробити певний крок у боротьбі з корупцією у вузах і виховати більше дійсних фахівців своє справи.

Студенти запорізьких вузів

Bookmark and Share