Заруба: Павленко треба зайнятися упорядкуванням діяльності Міністерства


Дмитро Заруба – Президент Всеукраїнської молодіжної хостел асоціації вважає, що Юрію Павленко треба зайнятися упорядкуванням діяльності Міністерства і взаємодією з молодіжними організаціями.

Дмитро, розкажіть, будь ласка, про діяльність Міністерства у справах молоді і спорту.

Однією з головних проблем Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту є те, що Конкурс проектів програм обіцяли провести цього року раніше, але він знову затягнувся у зв'язку з формуванням Конкурсної комісії з розгляду Проектів програм молодіжних організацій. І сьогодні знову можлива проблема, коли всі проекти доведеться переносити на кінець року, а це не є ефективним в діяльності молодіжних організацій і їх співпраці з Міністерством.
По-друге, сьогодні скоротилася кількість зустрічей з лідерами молодіжного руху з боку керівництва Міністерства, це викликає певну стурбованість. Це відбувається або через великоу завантаженість через вирішення питань «Євро-2012», чи то можливо, через якісь інші причини нам не відомі.

Прокоментуйте ситуацію з фінансуванням проектів програм.

Шкода, що не вдалося відстояти позицію 20 млн. грн., сааме така сума обіцялась для фінансування програм молодіжних організацій попереднім урядом. Я вважаю, що це упущення і необхідно, при перегляді державного бюджету вирішити питання про збільшення фінансування програм діяльності молодіжних організацій.

Чи влаштовує Вас порядок подачі документів в профільне Міністерство?

Проблема виявляється в тому, що я говорив ще кілька років тому, будучи членом Конкурсної комісії, що без єдиного вікна в подачі проектів програм, неможливо ефективно працювати з Міністерством. І поки Міністерство не введе такий принцип, коли всі проекти подаватимуться до Департаменту молодіжної політики, а відповідні структури Міністерства займатимуться оцінкою цих проектів, продовжуватимуться проблеми і незадоволеність з боку молодіжних лідерів.

Джерело: Молодіжна правда


Bookmark and Share