Лікарі та вагітні сьогодні молилися за збереження життя дітей у лонах матерів


Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне з найбільших свят у році, яке Церква святкує 7 квітня. Цього дня святий архангел Гавриїл приніс Марії звістку про те, що вона народить Сина від Духа Святого і дасть Йому ім’я Ісус.
— Сьогодні, на свято Благовіщення, жінки, які хочуть відчути радість материнства, з особливою надією звертаються за поміччю до Богородиці, — розповідає настоятель каплиці Валентин Гордіюк. — Також моляться і неодружені дівчата про дарування їм благочестивого чоловіка. У цей день велику надію на прощення мають жінки, котрі щиро каються у вбивстві ненародженої дитини.
Рух „За життя!” у всіх країнах, де він діє, доносить до людей, що життя дитини починається у лоні матері, з моменту зачаття. Тому кожна дитина, з початку свого існування має право на любов, турботу і, в першу чергу, на життя.
— Ми не маємо права робити аборти, тобто вбивати малюків у внутріутробному періоді їхнього розвитку, — переконана співкоординатор руху „За життя!” на Рівненщині Антоніна Торбіч. — Ніхто не виправдовуватиме злочинця, котрий розповідатиме, що вбив свого сусіда чи родича, щоб поліпшити своє матеріальне становище. Теж стосується і дітей у лонах матерів. Якими б складними не були життєві обставини, слід покластися на Божу підтримку і зберегти дитинці життя.

Більше інформації про рух „За життя!” можна знайти на сайті
http://ruh-za-zhyttia.org.ua/
Володимир Лука
Тел. 8 066 257-13-15
e-mail: pressklub@mail.ru
http://rivne.cure.org.ua
Контакти: Антоніна Торбіч,
Тел. 8 (066) 257-13-15Bookmark and Share