«МОЛОДЬ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!»


Реалізація програми відбувається за підтримки Управління у справах сім‘ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації.

Протягом трьох місяців молоді активісти пропагуватимуть здоровий спосіб життя серед учнів шкіл, професійно-технічних училищ, технікумів та вищих навчальних закладів Донеччини.
Бути здоровим вже давно стало модним в Європі, проте, на жаль, молоде покоління українців досі перебуває в радянському минулому, коли випити «люмінієву» кружку спирту є проявом справжнього чоловіка, а викурити пачку «папірос» є «шикарною» ознакою радянської «леді».
Це ставлення молодих мешканців до свого здоров‘я підтверджується як офіційною статистикою так і соціологічними дослідженнями, які проводяться серед молоді анонімно.
98% молодих людей, які живуть на Донеччині (віком від 16 до 22 років), вживали легкі і міцні алкогольні напої з певною періодичністю.
Захворюваність на хронічний алкоголізм на 10 тис. донецьких підлітків становить 4 випадка, на наркоманію - 2,5, токсикоманію - 0,7.
Особливу стурбованість серед донецьких молодорухівців і молодих нашоукраїнців викликає проблема тютюнопаління серед молоді.
Серед учнівської та студентської молоді на Донеччині тютюнопалінням уражені від 50 до 74 % юнаків та дівчат віком 17 – 18 років.
Керівник програми Олексій Косов зазначив: «Ми вважаємо що збільшення поінформованості молоді, завдяки активній діяльності наших організацій у питаннях профілактики алкогольної залежності та тютюнопаління, зменшить кількість молодих людей, які вживають або могли б вживати алкоголь або тютюн».
Свідома донецька молодь ставить перед собою задачу донесення до широких верств суспільства інформації щодо шкідливості тютюнопаління і алкоголізму на прикладі конкретної ситуації в містах і районах Донецької області.

З приводу всіх питань, будь ласка, звертайтесь:
83086, м.Донецьк, вул.Артема, 45, 3 поверх,
Донецька обласна організація ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», тел. (062) 3054312, don@msnu.org
контактна особа - прес-секретар Дашко Крістіна тел.(050) 3480149


Bookmark and Share