Оксана Гузь: "Цей візит дав можливість учасникам делегації краще зрозуміти роботу Міністерства освіти і науки України"


У цьому візиті взяли участь 24 учасника: переможці конкурсу «Студент року. Волинь – 2007», найкращі студенти Волинських вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, а також представники Студентської ради при голові Волинської ОДА.

Перший день своєї подорожі студенти присвятили візиту до Міністерства освіти і науки України, де ознайомились з принципами роботи міністерства, роз’яснили механізми співпраці між Всеукраїнською студентською радою та міністерством, а також обговорили ряд актуальних для студентства питань.

Програма візиту складалась із зустрічі з представниками Студентської ради Інституту „КРОК”, які провели серію тренінгів на студентську тематику, де детально розповіли про механізми створення та функціонування органів студентського самоврядування, принципи залучення кадрів та поділились інформацією про кращі проекти реалізовані ними.

Візит до Міжрегіональної академії управління персоналом приніс не менше цікавого. Волинських студентів познайомили не лише з Студентською радою МАУПу, але й провели екскурсію навчальними корпусами, бібліотекою та президією. А на завершення до гостей вийшов Ректор МАУП – Головатий М.Ф., котрий яскраво згадував свою молодість та змістовно виклав схему співпраці між студентами та адміністрацією ВНЗ.

Представники молодіжних громадських організацій – Спілки ініціативної молоді та Всеукраїнської студентської ради, якнайточніше та детальніше розповіли волинським студентам про громадське життя, молодіжну політику, органи студентського самоврядування та закликали усіх бути активними творцями власного життя та дозвілля, а не байдужими спостерігачами.

Як зазначила керівник делегації – Оксана Гузь: „Цей візит дав можливість учасникам делегації краще зрозуміти роботу Міністерства освіти і науки України, познайомитись з надзвичайно цікавими людьми та перейняти кращий досвід розвитку студентського самоврядування, який, я впевнена, вони зможуть ефективно використати”.

Прес-служба ВОМГО ЦЕК,
centre.pr@gmail.com
+380937279910

Bookmark and Share