«Допоможемо світові відкрити Україну!» — закликають у Всеукраїнській молодіжній туристичній адміністрації


Днями ВМТА представила акцію «Молодіжний туризм України — єднання та євроінтеграція». «Ті події, які відбулися наприкінці минулого року в нашій державі, дали поштовх до збільшення зацікавлення Україною. Я читав статистику: якби Україна захотіла зробити такий PR, наприклад, рекламою, чи туристичними програмами, власне тим, чим намагалася весь час знайомити світову спільноту з нашою країною Турадміністрація, то довелося б витратити 10 млрд. доларів», — говорить на прес-конференції, присвяченій проблемам і перспективам молодіжного туризму, Юрій Безукладніков, начальник служби голови Держадміністрації України.

Окремим стратегічним напрямом економічної політики держави пан Безукладніков вважає саме розвиток туристичної галузі, адже «зараз держава не має того об`єму сервісу для напливу туристів, яких ми очікуємо влітку». Отож потрібна реконструкція санаторного комплексу, побудова нових готелiв, переважно тризіркових — для студентів: саме вони подорожують найбільше і не завжди можуть дозволити собі зупинятися в чотири- або п`ятизіркових комплексах. Свою туристичну програму на «Євробачення» для молоді з-за кордону представляє і Всеукраїнська молодіжна туристична асоціація. ВМТА пропонує спеціальну програму туру «Євробачення»: вартість одного пакета — 229 євро. Сюди входить проживання в готелях економ-класу в Києві, 4 сніданки, обід у ресторані та вечеря, перевезення з аеропорта та назад, дві екскурсії з гідом і вхідними квитками, один вхідний квиток на репетицію півфіналу чи фіналу та медичне страхування. За додаткову плату пропонуються екскурсії в інші міста, переважно Західної України, та факультативні екскурсії. «Але щоб зробити маленьке «Євробачення», треба починати з великого», — переконаний Юрій Безукладнiков.

Окрім достойного прийому студентів-меломанів у травні, ВМТА збирається провести семінари та сезонні табори влітку, а також створити молодіжну туристичну інформаційну мережу наприкінці цього — початку наступного років.

Дарина ГОРОВА, "УМ"

Bookmark and Share