Задорожний: Ніяких позитивних зрушень у діяльності Міністерства я не бачу


Олександре, як Ви можете прокоментувати сьогоднішню діяльність Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту?

Хочу сказати, що сьогодні там вирішуються питання стосовно Олімпіади, що відбудеться в Китаї, увага приділяється більше олімпійським іграм, ніж проблемам, що існують сьогодні в молодіжній політиці. На даний момент ніяких позитивних зрушень у діяльності Міністерства я не бачу. Тому що, навіть якщо ми оглянемось назад, то побачимо, що раніше ми мали більше результатів від роботи Міністерства.


Як Ви ставитесь до затвердженого складу конкурсної комісії?

Чесно кажучи, я не дуже обізнаний хто конкретно сьогодні входить до складу Конкурсної комісії, але наскільки мені відомо, що існують певні угрупування, які впливають на Конкурс. Я виступаю за те, щоб Конкурс має відбуватися об’єктивно.

Цікаво почути Вашу думку з приводу політизації молодіжного руху.

Молодіжні організації потребують коштів для своєї роботи і тому вони приєднуються до певних політичних сил, які дають можливості для виживання такого плану організацій. У нинішніх умовах це особливо яскраво проявляється. Сьогодні, напевне з цієї причини молодіжні лідери і змінюють свої політичні погляди.

Як повернення Міністра Павленко впливає на молодіжну політику?

Павленко перебуває короткий час у Міністерстві. І дати об’єктивну оцінку у його роботі поки тяжко. Людина за такий короткий час не може проявити усіх своїх талантів. В принципі якихось особливих досягнень у його роботі поки я не бачу.

Джерело: Молодіжна правда
Bookmark and Share

Цены на услуги алмазной резки кирпича и бетона резка бетона цена на работу.