“New generation” - студентський науковий журнал з права


Саме тому, цього року Львівський міський осередок ELSA за підтримки юридичного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка вирішив видати журнал наукового спрямування, цільовою аудиторією, якого були б студенти.

“New generation” – це студентський науковий журнал з права, який перед усім залучає до співпраці молоде покоління юридичної науки – студентів юридичних ВНЗ.

Цього року Європейська Асоціація студентів права вперше пропонує Вам взяти участь у нашому проекті такого спрямування. Журнал має на своїй меті допомогти студентам розвивати наукові здібності, навчити правильно викладати свої думки, запропонувати новаційні погляди вирішення певних проблем. Сподіваємось, що дане видання підвищить та розширить наукове сприйняття, сприятиме зросту престижу юридичної професії та розвитку громадянського суспільства в Україні.

“New generation”- це чудова можливість удосконалювати правову науку та її складові елементи. Адже теперішні студенти – це майбутнє науки.

Якщо Ви зацікавились та бажаєте прийняти участь в даному проекті пишіть на даний e-mail : newgeneration2008@rambler.ru або за телефоном 80979007037!!!

Якщо Ви хочете розвиватись, то це шанс саме для Вас! Пам’ятайте про дати подання заявки з 15 березня по 15 квітня.

Джерело : Львівський міський осередок ELSABookmark and Share