Визначено переможців конкурсу «Новітній інтелект України»


Регіональний етап конкурсу передбачав визначення переможців у трьох вікових категоріях за двома напрямками: гуманітарним та економічним. За словами експертів всі роботи заслуговували на увагу та більшість з них представляли велику цінність. Та визначати переможців було складно ще й через те, що Харківська область займає третє місце за кількістю робіт. Тож Харківщина може відверто пишатись своїм поки що нерозгубленним інтелектуальним потенціалом.
Та як би складно то не було, а визначати переможців все ж прийшлось. Тож переможцями Регіонального етапу ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» у Харківській області стали:
Економічна тематика:
ІІ вікова категорія (студенти ВНЗ) -Олена Ачкасова та Андрій Болтенков;
ІІІ вікова категорія (аспіранти, викладачі) - Олег Конотопцев.
Гуманітарна категорія:
І вікова категорія (школярі) - Долгопол Катерина;
ІІ к. - Крамаренко Ганна;
ІІІк. - Таряник Олена та Перетятько Ганна.
Тож, 28-29 березня всі вони будуть захищати свої роботи вже на Національному етапі, який буде відбуватись у м. Києв. ХОО ВМГО ДемАльянс щиро вітає їх з перемогою та бажає успіху в подальшій боротьбі!

Конкурс «Новітній інтелект України» можна, дійсно, назвати унікальною подією в житті Харківщини . Адже саме цей захід зібрав велику кількість пердставників обдарованої молоді. Молоді, яка не побоялась висунути та відстоювати свої ідеї. Молоді, яка своїми роботами показала всю могутність потенціалу як області, так і країни. Молоді, в якій без суперечок можна розгледіти майбутню еліту України. Ця молодь заслуговує на визнання.

Харківський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс»щиро вдячний за допомогу в організації конкурсу Харківському обласному центру молоді, «Молодіжній організації» Харківського Національного Економічного Університета, та, звісно, шановним експертам, які не пошкодували свого часу та енергії для оцінювання робіт: Декану факультету “Референт-перекладач” Харківського Гуманітарного Університету “Народна Українська Академія” І.О.Помазану, старшому викладачу кафедри соціально-гуманітарної політики Харківського Регіонального Інституту Національної Академії Державного управління при Президенті України О.В.Кулінічу, начальнику відділу по роботі з дитячими та молодіжними організаціями ХОЦМ Д.Кузнецову, виконавчому директору “Союзу молодих підприємців” Д.Ткачову.

Джерело : ВМГО «Демократичний Альянс»


Bookmark and Share