"PеRший" у Івано-Франківську


Метою цього заходу є висвітлення необхідності ведення PR на організаціях та підняття обізнаності представників місцевих підприємств та неурядових організацій у цій сфері. Тренерами першої зустрічі PR-менеджерів міста були: Олена Дерев’янко (керуючий партнер агенції PR-Service та віце-президент Української Ліги зі зв’язків із громадськістю), Олесь Пограничний (начальник відділу зі зв’язків із громадськістю, "Концерн Галнафтогаз") та Денис Гурський (PR-менеджер пісенного конкурсу "Євробачення 2008"). Модерувала конгрес Оксана Говера (керівник проекту БРІЗ).

PR як один з основних інструментів утворення репутації, вже давно є пріоритетним напрямком для світового бізнесу. Оскільки Україна крок за кроком наближається до міжнародної економічної спільноти, то вітчизняним підприємствам слід починати задумуватися над формуванням прихильності споживачів. Отож, піар і буде тим диференціатором, котрий можна і треба застосовувати для створення конкурентних переваг на ринку.

"Ні для кого не таємниця, що дуже часто PR плутають з рекламою, а оскільки, Івано-Франківськ є далеко не мегаполісом, тому тут і подавна. Ми сподіваємося, що "PеRший" стане вдалим стартом PR-руху в нашому місті та підприємства почнуть приділяти цій сфері дедалі більше уваги." – резюмував віце-президент зі зв’язків із громадськістю організації AIESEC Сергій Караванець.

Першовідкривачами конгресу стали близько 20 представників місцевого бізнесу та некомерційних організацій. Впродовж 5 годин учасники змогли отримати нові знання на теми: ефективна організація PR-роботи у компаніях різних бізнес-моделей; антикризовий PR; система WEB 2.0, як інструмент сучасного PR в Інтернеті; та корпоративний буклет, як інструмент внутрішнього піару.

Як показала Івано-франківська практика, попит на PR існує. Старт був зроблений з невеликого кроку, але і Рим не один день будувався…

Джерело : AIESEC в Івано-Франківську

Bookmark and Share

Автовыкуп на иностранной регистрации - срочный автовыкуп ua-avto.com.ua.