АБОРТАМ - НІ! СПАСЕМО ЖИТТЯ!!!


Всеукраїнська громадська організація «долЯ»
з 4 вересня 2007 року розпочала акцію «СПАСЕМО ЖИТТЯ!!!»
мета акції заборонити убивство дітей в утробі матері (аборти).
ВГО «долЯ» ініціювала ряд круглих столів по обговоренню
Проекту Закону Про заборону штучного переривання вагітності.
В результаті цих зустрічей був сформований базовий Проект Закону
після чого розпочався збір підписів на підтримку цього Закону.
Ви можете долучитися до збору підписів у його підтримку.
Для цього Ви можете отримати бланк підписного листа в організації
або завантажити бланк з нашого Інтернет-представництва www.dolya.org.ua
Для розуміння проблематики абортів в Україні
написане це ЗВЕРНЕННЯ ДО НАРОДУ УКРАЇНИ:

Офіційна статистика здійсненних абортів в Україні жахлива:
1990 – 1 019 000 абортів
1992 – 902 000 абортів
1995 – 740 000 абортів
2000 – 434 000 абортів
2001 – 370 000 абортів
2002 – 346 000 абортів
2003 – 316 000 абортів
2004 – 289 000 абортів
2005 – 264 000 абортів
2006 – 230 000 абортів і це тільки враховуючи заклади Міністерства охорони здоров’я України, а скільки ще абортів зроблено в приватних клініках? Сьогодні в Україні щоденно робиться понад 700 абортів!
Згідно неофіційної статистики за роки Незалежності в Україні було зроблено 30 000 000 абортів ! І такі страшні показники демонструє лише Україна. Для порівняння наш західний сусід Польща за ці ж роки зробили лише 82329 абортів. Це в 365 разів менше! Ми прагнемо до Європейської інтеграції, а чи прийме Європа країну – дітовбивцю? В 1996 році на сесії Ради Європи було прийнято той факт , що ембріон на 14 –й день після зачаття – це вже людина. Тобто офіційно визнано, що аборт – це вбивство живої істоти. А в Україні його можна зробити навіть на 154 день вагітності. Таку жорстокість ми хочемо заховати за визначенням демократія. Ніби заборона аборту – це обмеження прав жінки. У чому цікаво? У праві вбити власне дитя ? Але такої дітовбивчої демократії у Європі не має. В європейських країнах захищають ненароджених дітей зокрема переривання вагітності у Німеччині регулюється параграфами 218 та 219 Кримінального кодексу Німеччини, а отже за вбивство власної дитини демократична Німеччина притягує до кримінальної відповідальності, бо піклується про збереження власного народу. А ми? Ми все лаємо всіх чужих та не помічаємо своїх власних гріхів. А треба подивитися на себе на свої гріхи на свої вчинки, чи можемо ми себе назвати людьми, коли навіть тварини захищають власних дітей, а ми вбиваємо? Ми - країна убивць, безжалісних убивць своїх дітей.
Україна стоїть на межі демографічної катастрофи. За роки незалежності з 52 мільйонів нас залишилося лише 46 мільйонів, а якщо не враховувати те населення, що виїхало на заробітки за кордон то в Україні насправді проживає трохи більше 36 мільйонів. Вже через 5 років в Україні емігрантів з Азії, Близького Сходу, Африки може бути більше ніж етнічних українців! Вже сьогодні Україна потерпає без достатньої кількості робочої сили - заводи не мають молодої зміни, стоять напівпорожні, ВНЗ скоро будуть битися за кожного абітурієнта. Демографічна криза настільки гостра, що її масштаби загрожують українській державності.
Життя – це дар. Кожна людина народжується не просто так, кожна людина неповторна і її неповторність потрібна суспільству, сім’ї , батьку, матері. Дитина зачинається тільки обмежену кількість днів на місяць, а інколи, навіть коли батьки здорові, зачаття не відбувається. Чому так? Тому , що дитина – це дар!!!! І якщо вона була зачата - то значить вона хоче народитися і ніхто не вправі забрати у неї життя. Відмовок щоб вбити своє немовля багато та всі вони пусті. Основна відмовка: а як утримувати дитину, на які кошти, як забезпечити? Та хіба може матеріальне благополуччя бути побудоване на крові власної дитини? Живої дитини, в якої, вже після другого тижня, б’ється серце. На це можна закривати очі, але це правда з якою жити. Кожна мати, яка робить аборт – дітовбивця. А вбивши свою власну дитину щастя не здобудеш і гроші теж.
Коли говорять про матеріальні труднощі згадується кріпацтво, коли жінки народжували по 10 – 15 дітей працюючи на панщині. Матеріальна сторона – це відмовка. Це елементарне бажання вбити свою дитину заради того, щоб самому з’їсти ще більший шматок хліба. Дехто боїться відповідальності, для декого завести собаку чи кішку краще ніж народити дитину. Озирніться навкруги. Подивіться хто гуляє на дитячих майданчиках. І що Ви побачите? Замість радісних дитячих облич гуляють відгодовані рідкісних порід собаки, які коштують тисячі доларів. На утримання дорогих собак вистачає, вистачає навіть на собачий педикюр, а чому на дітей ні?
Найбільша відповідальність за аборт лежить на батьках. Лікарі є лише безмовні виконавці дітовбивства, бо вони за положенням Міністерства охорони здоров’я поставлені в умови виконувати аборт. А правду про аборт знають лише одиниці.
Аборт починаючи з ранньоабортивних засобів, таких як спіраль і закінчуючи абортом на пізніх стадіях – є убивством живої істоти. При цьому дитина і матір переносять дуже сильні психологічні і фізичні страждання, особливо дитина, яку щипцями розривають на частини і по шматочку витягують з утроби матері у той час коли ця дитина повністю жива, чує голоси, відчуває біль, намагається сховатись, втекти, вижити. Вченими доведено, що перед абортом маленьке дитя від передчуття жаху рухається в утробі матері зі швидкістю 70 км./год.! Але беззахисне дитя безжалісно вбивають. Хтось дума, що вакуумний аборт гуманніше, але це не так: маленьке тіло засмоктують в вакуум, розриваючи його на частини і відриваючи його від голови, яка у вакуумну трубку цілою не пролазить і яку, потім, роздавлюють щипцями і витягують в розтрощеному вигляді, а з матері рікою хлющить кров і витікає мозок її маленької дитини. Після цього вишкрібають стінки матки, щоб нічого не лишилось, а разом з тим знищують її мікрофлору що призводить до різних хвороб. А розірване дитя стане у пригоді різним стерв’ятникам.
Жінко! Як ти можеш жити далі коли з тіла твоєї ненародженої дитини хтось цинічно зробить крем для обличчя?
Та наслідки аборту ще жахливіші. Після аборту виникають серйозні проблеми у двох напрямках: психічному і фізичному. На психічному рівні виникає депресія, психічні розлади, почуття вини, страх перед скоєним, замкнутість, закомплексованість, гнітючість, людина до кінця життя не може відчути справжніх почуттів щастя і радості, зникає бажання жити, а життя перетворюється на страшну муку... Слід пам’ятати, що це стосується не тільки жінок, а й чоловіків, які, так часто, штовхають жінку на дітовбивство.
На фізичному плані після аборту у жінки з’являється не менше семи різних хвороб. Важливо знати, що після аборту багато жінок вмирає і відсоток смертності в Україні дуже високий, а ті які вижили до кінця життя страждають на захворювання «по жіночій частині». Статеве життя, через хвороби стає або нестерпним або, взагалі, неможливим. Чоловіки, як правило, таких жінок залишають, або находять собі втіху на стороні.
Та це ще не всі проблеми для жінки. Окрім того, що жінка після аборту взагалі може залишитися бездітною, втратити здатність народжувати, вона підпадає під ризик народити в майбутньому слабку і хвору дитину.
Практично у всіх релігіях вважається, що душа вселяється в людину саме в момент зачаття, а тому зародок з перших секунд свого зачаття є одухотвореним – має душу.
Тому аборт – це жахливий удар по душі ненародженої дитини. Не дарма ж самим страшним і сильним прокляттям в народі вважається прокляття за аборт. Це прокляття гірше ніж прокляття батька і матері і діє по сьоме покоління.
Чоловіки! Ви повинні знати, що гріх дітовбивства лягає і на чоловіка, навіть якщо він не знав, що вагітна від нього жінка зробила аборт.
Аборт – це гріх, страшний гріх і ви повинні знати про це!

Жінки! Народжуйте дітей! Не позбавляйте себе права бути матір’ю!
Чоловіки! Дбайте про вагітних жінок! Ви - їхній захист і опора!
Люди! Народжена дитина – це ваше здоров’я, молодість і душевне щастя!
Дитина – це дар! Бережіть його!!!

Всеукраїнська громадська організація «долЯ»
02140, м. Київ, пр-т. М. Бажана, 14, оф. 252
Тел.: +38 (067) 501 12 04, www.dolya.org.ua, E-mail: info@dolya.org.ua

ПІДПИСНИЙ ЛИСТ:Bookmark and Share