Студент пограбував банк щоб погасити кредит


Як повідомляє телеканал "НТН", 20-річний хлопець дуже втомився від нестачі грошей. Він разом з приятелем мріяв про миттєве збагачення. Хлопці вирішили пограбувати банк в Одесі, але по дорозі заїхали до Дніпропетровська. Тут прямо біля вокзалу побачили банківське відділення.

На підготовку розбійного нападу пішло дві доби. Студент ходив на розвідку. Відмітив, що охоронця і камер спостереження немає, а на вулиці поблизу ринок, метро і вокзал. Словом, натовп перехожих, в якому легко розчинитися. Але за крок до великих грошей напарник відмовився. Студент ПТУ озброївся пневматичним пістолетом, і сам пішов на справу.

"Злочинець зайшов в кабінет начальника відділення, і під загрозою зброї зажадав гроші. Гроші йому були надані. Після цього злочинець покинув відділення", - розповів начальник служби безпеки банку Владимир Кожин.

Співробітники відділення до цих пір не можуть опам'ятатися. Про напад не хочуть згадувати. Втім, банкірів здивували вимоги нападника: він узяв з каси лише 10 тис. грн., хоча було набагато більше. Сказав, що зайвого йому не треба.

"Як пояснює злочинець, ці гроші йому були потрібні для погашення кредитів, боргів, і для того, щоб він далі міг нормально жити, купувати собі продукти і одяг. Постійного заробітку не було. Враховуючи, що сім'я неблагополучна, зважився на такий крок", - повідомив начальник УВС Дніпропетровська Євген Суреєв.

Правоохоронці почали розшукувати нападника. Вже вночі хлопця затримали в рідному селі. Економний студент встиг витратити тільки 100 грн.

"На проїзд, на харчування. Решту грошей він заховав в банку, і на горищі свого будинку приховав", - додав Суреєв.

Відразу після слідства вкрадені гроші повернуть в банк. За фактом розбійного нападу порушено кримінальну справу. Тепер 20-річному хлопцю загрожує до 12 років позбавлення волі. Тим часом комерційний банк готується до витрат. У відділенні вирішили поставити охорону і камери спостереження, повідомляє Ліга.

Bookmark and Share