Українсько-грузинська дружба


До складу делегації увійшли три офіційні особи, а саме депутат Верховної ради АР Аджарії (Грузії), голова депутатського корпусу м. Батумі та голова однієї із райдержадміністрацій республіки. Також до делегації увійшла відома молодіжна група „DIAMONDS”.

Програму розпочала тижнева виставка в Тернопільському обласному архіві грузинсько-української дружби, культури, співпраці на теренах Тернопільщини протягом декілька сторіч.

На протязі тижня в контексті святкування Днів Грузії в Тернополі відбулось ще ряд заходів, а саме:

Відкриття фотовиставки: “Грузія очима сучасності”.

Показ фільмів грузинського виробництва - як класики, так і сучасної кіноіндустрії.

Трансляція грузинської музики на тернопільських FM-станціях.

Візит посла Грузії в Україні до Тернополя для участі у прес-конференції за участю міського голови, депутатського корпусу та зустрічі з грузинською діаспорою в Тернопільській обл.

Тематична вечірка за участю одного із найпопулярніших ді-джеїв Грузії в самому модному нічному клубі „Максим”.

Участь депутатів різних рівнів рад Грузії в самих рейтингових телепрограмах та прямі ефіри на телебаченні і FM-станціях.
Апогеєм візиту став гала-концерт музичного гурту „DIAMONDS”, якому після закінчення концерту 3 пісні стоячи аплодував найбільший кіноконцертний зал регіону ПК „Березіль” ім. Л. Курбаса.

В результаті цього візиту було підписано ряд двосторонніх угод про співпрацю в різних напрямках на регіональному та на міжнаціональному рівнях. Було досягнуто домовленості про проведення таких же днів Тернополя в Грузії у червні 2008р.

Організатором візиту стала Тернопільська міська рада та молодіжна організація “Студентська республіка”, персонально — Леонід Бицюра та Володимир Заверуха.

Володимир Заверуха


Bookmark and Share