«Зігрій любов’ю дитину»


Підприємці міста, багатодітні родини та навіть міський голова були схвильовані і не вважали за потрібне приховувати позитивні та сердечні емоції. Бо у великому залі виконкому були сім’ї, які виховують 5-ро та більше дітей і дітей було набагато більше, ніж дорослих, адже у 8-ми сім’ях виховується 58 неповнолітніх діток.
Привід зустрітися саме в такому складі був для багатодітних родин приємним сюрпризом та дав надію на істотну підтримку їх родин у вихованні та утриманні дітей.
Міський голова привітав присутніх та повідомив, що зустріч в такому форматі відбувається в рамках національного проекту «Зігрій любов’ю дитину», започаткованого Президентом України та бізнесом з метою підтримки багатодітних родин. На попередній зустрічі міський голова С.А. Супрун обговорив з підприємцями міста соціальну складову пропозиції Президента та разом напрацювали механізм щомісячної допомоги родинам, які виховують 5-ть та більше дітей.
9 квітня у великому залі відбулася важлива подія – у присутності багатодітних сімей були підписані Угоди між владою та бізнесом про надання адресної цільової щомісячної допомоги запрошеним родинам. Підприємці познайомилися з батьками та дітьми, з’ясували з кожною підопічною сім’єю механізм реалізації Угоди.
Окрім цього, приватний підприємець Микола Будзинський, подарував кожній присутній сім’ї побутовий прилад, який необхідний в даний час родині. А колектив ВАТ «Кременчукм’ясо» надав сім’ям, у яких виховується 10-ть та більше продуктові набори.
Через сльози слова вдячності говорила Наталія Алещенкова, мати-героїня України, яка виховує 11 дітей та вже має онуку. Її сльози були красномовним підтвердженням того, як вони вдячні підприємцям та владі про турботу про їх дітей. Імена цих підприємців я називаю з особливою шаною: Шаріфулін Володимир Федорович, Башинський Сергій Прокопович, Лимар Віталій Анатолійович, Смотраєва Ольга Миколаївна, Владисенко Олександр Михайлович, Кучер Петро Володимирович, Панасєвич Михайло Юрійович, Будзинський Микола Анатолійович. Щиро бажаю їм здоров’я, благополуччя в родинах та успішного бізнесу.
Підводячи підсумки цієї непересічної події міський голова щиро дякував підприємцям за людяність та допомогу, підкреслив, що міська влада цінує таке соціальне партнерство. Супрун С.А. зазначив, що влада теж має свій внесок у покращення добробуту багатодітних родин, в яких виховується 5-ть та більше дітей, про що готується рішення сесії міської ради про надання грошової допомоги на часткову компенсацію комунальних послуг цим сім’ям.

Т.В. Оробченко,
начальник відділу у справах сім’ї та молоді
Bookmark and Share