Толерасти Черновецького хочуть жити з Леніним


Для цього був використаний кишеньковий "Молодіжний Центр політики та інформації" Петра Щербини, який є водночас редактором газет «Хрещатик» та «Українська столиця» з медіа-холдінгу Черновецького. Толерантні піарщики провели опитування на тему «Чи заважає вам пам’ятник Леніна на Бессарабській площі?».

Результати – як завжди важливо хто рахує та як питає. Отже «центр чиєїсь політики та прямої дезінформації» пише, що опитав 1008 молодих людей віком від 18 до 35 років. Як з’ясувалося за результатами упередженого дослідження, пам’ятник Леніну в центрі Києва не заважає 78% молодих людей. Ще 18% взагалі не звертають увагу на цей монумент окупаційної історії. А один з двадцяти п’яти киян вважає, що монумент Леніну заважає, бо він паплюжить центральну частину міста.

Далі толерантні до відповідального за вбивство кількох мільйонів українців Леніна піарщики написали, що 85% молодих людей на запитання, чи готові вони піти у «велике майбутнє» разом з Леніним, відповіли «так». «Подібні пам’ятки потрібно зберігати, бо це передусім історія країни,» - цинічно пишуть ліберали.

Очевидно, що людям Черновецького важко буде відповісти на питання, як у місті, де комуністи разом із соціалістами та «регіоналами» ледь набирають 5% голосів, молодь (!) може прагнути жити з Леніним наприкінці центральної вулиці?

Що ж, коли бажання надто сильне, зажди є вихід – в одній з сусідніх країн Ленін зберігається «неушкодженим» на центральній площі столиці. Будьте такі ласкаві – працівники центрального вокзалу та аеропорту «Бориспіль» завжди раді допомогти у розв’язанні світоглядних проблем. І нам, киянам, без черновецьких з щербинами буде легше дихати. Бо з мерії нічого не смердітиме.

Тарас Ранковий, Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Bookmark and Share