НАЙКРАСИВІШОЮ ДІВЧИНОЮ УЖГОРОДА СТАЛА КАТЕРИНА ШУТЄВА, УЧЕНИЦЯ 1-ОЇ ШКОЛИ


Тринадцять найкрасивіших дівчат з обласного центру майже місяць готувались до святкового дійства - особливо їм не давали „спокою” виснажливі репетиції за участі хореографів–постановників народного колективу студії сучасного танцю „Бліц”, багаторазові фотосесії від Володимира Твердохліба і, звичайно, організаторські вибрики. Та скажемо Вам на правду, мученицька дорога, якою дівчата йшли тільки зо три десятки днів, привела до вишуканого, по–справжньому чарівного, конкурсу краси.

На годиннику 18:20, а в залі яблуку ніде впасти. Гучними оплесками, шаленими вигуками і різного роду транспарантами глядачі зустрічали юні дарування міста. Витончені й вишукані, цілеспрямовані й трошки розгублені, горді за себе й за Ужгород, як справжні патріоти України, в національному вбранні дівчата вийшли на сцену. А наповнені по самі вінця враженнями, присутні ще з більшим ентузіазмом продовжували кричати, стрибати, дарувати оплески усім конкурсанткам. Останні, як справжні професіонали, тільки загадково посміхались і робили свою справу – влаштували поціновувачам краси справжнє свято.

Дівчата пішли зі сцени, а публіка завмерла. Глядачі були схожі на роботів, у яких закінчилась енергія. І не даремно, адже всі очікували на вихід містера УжНУ 2007 Дениса Шипа із танцем робота. В цієї людини енергія ніколи не закінчується, а періодично навіть зашкалює. Кілька хвилин і аудиторія знову ожила.

Кожен з нас в дитинстві мав заповітну мрію. Хтось прагнув стати лікарем, комусь подобалась професія вчителя, а учасниці… вирішили опанувати ковбойське мистецтво. „Кантрі” – саме так називався другий вихід дівчат. Попри зауваження ведучої вечора Тетяни Стегней: „Озбройтесь ременями безпеки, аби не впасти зі своїх коней”, глядачі все ж таки „випали”. „Випали” і довго не могли прийти до тями. Адже дійство, яке відбувалось на сцені перевершило вестерни всіх часів і народів. Не вистачало хіба–що бойового арсеналу…

Заспокоїти публіку було важко, а декого - майже неможливо. Та слова „ні” учасники народного колективу студії сучасного танцю „Бліц” не знають і знати ніколи не будуть. Танець „Невроз мегаполісу”, який вони 20 травня покажуть десяткам тисяч глядачів в Італії на чемпіонаті світу, побачили й ужгородці. Побачили і заспокоїлись.

Та довго не могли заспокоїтись самі конкурсантки, мовляв, вони танцюють не гірше. Щоправда, не в модерному стилі, а в стилі диско. Після цього виходу всі налаштувались на дискотеку в нічному клубі „Ейла”. Та журі чи то навмисно, чи то в роздумах, прагнуло продовження свята. Відповідно і традицію: „На Закарпатті порядні люди все роблять до тричі” – дівчата порушили. Після двох композицій у виконанні відомої закарпатської співачки Ірини Ярини та ще одного подарунку від Альони Камінської – брейк–проекту „Fly zet”, конкурсантки вийшли на сцену вже у вечірніх сукнях. Тут журі вже не мало вибору – треба оголошувати результати. Цю почесну місію виконав голова оргкомітетів „Міс Студентство Закарпаття” та „Міс Ужгород-2008” Владислав Лакатош. Отож результати наступні: „Міс фото” – Брегіта Прокоп (школа №10), „Міс глядацьких симпатій”, „3 віце–міс” – Вікторія Котлярова (школа №5), „Міс дружність” – Ніколь Тімченко (школа №3), „2 віце–міс” – Ізабелла Галіон (школа №3), „1 віце–міс” – Марія Романенко (школа №3), „Міс Ужгород” – Катерина Шутєва (школа №1).

Організаторами заходу виступили Асоціація молодих медиків-студентів м.Ужгорода та Ужгородська міська організація ВМГО “Молодіжний союз “Наша Україна”.

Організатори вдячні за підтримку: Ужгородському міському голові Сергію Ракушняку, будівельній фірмі „СіПіЕн БІЛДІНГ ЮКРЕЙН”, банку „Форум”, пп. „Мибс”, бар–ресторану „Кактус”, магазину „Декорейшн”, команії „Фаберлік”, кафе „Тотем”, головному інформаційному спонсору – газеті „Калейдоскоп оголошень”.

Віталій Біровчак
телеведучий програми „Добрий вечір, Закарпаття”
на телеканалі „Тиса–1”, ведучий конкурсу „Міс Ужгород-2008”

Bookmark and Share