Василь Гнатків: «НЕ БАЧУ ЖОДНОЇ РІЗНИЦІ МІЖ ЧЕРНОВЕЦЬКИМ І РАТУШНЯКОМ»


– Як вплине робота уряду Юлії Тимошенко на рейтинг очолюваної вами політичної сили в Ужгороді?
– Я б назвав уряд Юлії Володимирівни «урядом успіху». Успіх цей, в першу чергу, це шанс українцям мати гідне життя, пенсіонерам – гідну пенсію, студентам – право формувати хай маленький, але власний бюджет, бо стипендії зросли вдвічі, а до кінця поточного року досягнуть рекордної позначки у 530 гривень. Це відновлення справедливості для ошуканих вкладників Ощадбанку СРСР, які нарешті відчули, що в цій державі реально навести порядок, примусити всю державну машину працювати на простих громадян. Діяльність Кабінету Міністрів, безумовно, лише підвищить рейтинг БЮТ в Ужгороді.


«Програма «Ужгородський прорив» – єдиний шанс навести порядок у місті»

– Ви очолили робочу групу зі створення стратегічної програми розвитку міста «Ужгородський прорив». Розкажіть про неї детальніше.
– «Ужгородський прорив» – це програма, яку напишуть самі мешканці міста. Ми вже залучили до роботи над програмою провідних науковців, експертів, аналітиків. Окреслилися деякі «лінії» прориву: інвестиційний, який перегукується із туристичним – це залучення інвестицій для розвитку туристично-готельної сфери, для оновлення комунального господарства, створення нових виробничих потужностей. Загалом, всі «лінії» прориву тісно переплетені. Скажімо, транспортний прорив передбачає будівництво, як мінімум, одного моста, підземних переходів, створення нових транспортних розв’язок для уникнення постійних заторів. Пріоритетним для нас є будівництво доступного житла шляхом створення місцевого фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, що суттєво здешевить кредити для молоді (житловий прорив). І вже час нарешті зайнятися збереженням старої архітектури в центрі міста і на ділі забезпечити цілодобове постачання води для кожного ужгородця. У свою чергу, кожен ужгородець зможе внести свою пропозицію до цієї програми, висловити власне бачення розвитку обласного центру, яке ми обов’язково врахуємо. Врешті-решт, програма «Ужгородський прорив» – єдиний шанс навести порядок у місті. Питання по роботі над цією програмою – на моєму постійному особистому контролі. Я гарантую, що «Ужгородський прорив» міститиме конкретні шляхи та механізми розбудови міста, а виконання цієї програми стане дійсно проривом для Ужгорода.
– Ужгородська влада заявила, що хоче дати землю людям, котрі стали в чергу у 1991–1994 роках. Як ви вважаєте, що з цього вийде?
Я за те, аби ці люди отримали земельні ділянки. Але в мене виникає запитання: чому про цю чергу міський голова не згадував під час своєї першої каденції у 1998–2002, 2006, 2007 роках? Чи досі можна було займатися, умовно кажучи, «дерибаном», а тепер почати говорити про справедливість? Я вважаю, що рішення допомогти людям, таке рідкісне у політичній біографії С.Ратушняка, викликане суворим контролем з боку уряду України, всі дії якого направлені на розбудову нашої держави та турботу про кожного українця. Ужгородський БЮТ закликає владу Ужгорода оприлюднити списки осіб, котрі отримали земельні ділянки в Ужгороді впродовж усіх мерських каденцій Сергія Миколайовича.

Розмову вів
Мартин ГУЛЕЙBookmark and Share