Борис Беспалий: Молодь отримала шанс на перше робоче місце


Соціальний напрямок – головний в діяльності нинішньої влади. На цьому наголосив народний депутат Борис Беспалий, коментуючи підписання президентом Ющенко закону "Про внесення змін у деякі закони України щодо забезпечення працевлаштування молоді"

"В Раді ідею закону підтримали усі фракції, це консолідуючий закон", - підкреслив Беспалий.

"Згідно з Законом кожен отримує шанс на перше робоче місце. Тепер молодий українець може отримати гарантоване місце першої роботи", - повідомив народний депутат.

"З юридичної точки зору закон має певні тонкощі. До майбутніх одержувачів першого робочого місця там є кваліфікаційні вимоги. В законі застосовано диференційований підхід до майбутніх працівників. Враховано і рівень освіти, і рівень кваліфікації, і так звані "групи ризику". Для останніх будуть діяти спеціальні програми працевлаштування", - розповів Беспалий.

Народний депутат порівняв майбутню дію цього закону з розподіленням за радянських часів.

"Але різниця в тому, що тоді це було примусовим, а зараз людина може вибрати – використовувати їй цей шанс чи ні", - сказав Беспалий.

"Також закон покликаний врегулювати певний професійний дисбаланс, викликаний популярністю елітних професій – юристів та економістів", - наголосив Беспалий.

"Адже більшість людей, що зараз отримують ці професії, не можуть знайти собі роботу", - наголосив народний депутат.

Прес-служба фракції "Наша Україна"

Bookmark and Share