Молодий Рух


23 грудня

22 грудня у Будинку Вчителя відбулась 8 Всеукраїнська Конференція Молодого Руху.

Молодий Рух підтримуватиме виборчий блок Віктора Ющенка "Наша Україна", який "твердо стоїть на принципах патріотизму і свободи демократії, економічного піднесення й європейського вибору". Про це говориться у резолюції 8-ї всеукраїнської Конференції Молодого Руху.

Головною темою З'їзду було питання участі організації у виборчих процесах. (Молодий Рух є одним із засновників Всеукраїнської Коаліції молоді "Наша Україна").

"Молодий Рух" візьме активну участь у виборчій кампанії і докладе всіх зусиль для перемоги блоку національно-демократичних сил "Наша Україна" на чолі з Ющенком в ім'я свободи і добробуту наших співвітчизників", - заявив під час свого виступу Голова Молодого Руху В'ячеслав Кириленко.

Делегатів з'їзду особисто привітали Віктор Ющенко, Голова Українського Народного Руху Юрій Костенко, Голова Київської міської організації УНР Валерій Асадчев, Голова секретаріату Християнської демократичної молоді України Владислав Синяговський та інші гості.

З’їзд обрав керівні органи. Таємним голосуванням Головою Молодого Руху на черговий термін обрано 33-річного народного депутата В'ячеслава Кириленка‚ його Першим заступником - депутата Київради Юрія Зубка. Заступниками - Тараса Шамайду (Голова Київської організації Молодого Руху), Сергія Мальованця (Голова Української Студентської спілки), Тимура Нагалевського (Голова Житомирської організації Молодого Руху), Павла Розенка.


20 грудня

ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ!

22 грудня об 11:00 год.

у Малому залі Будинку Профспілок

(Майдан Незалежності,2)

відбудеться

Всеукраїнський з’їзд

молодіжної громадської організації

“Молодий Рух”На Конференції 113 делегатів представлятимуть усі 24 області України, місто Київ та Автономну Республіку Крим.

В роботі візьмуть участь Голова Українського Народного Руху Юрій Костенко та інші лідери національно-демократичних сил.

Головною темою З'їзду стане питання участі організації у виборчих процесах. Молодий Рух є одним із засновників Всеукраїнської Коаліції молоді "Наша Україна". З’їзд також обере нові керівні органи, та ухвалить політичні документи.З історією, структурою, діяльністю організації Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Молодого Руху www.mr.org.ua

З приводу акредитації та додаткової інформації звертайтеся за тел. 239-24-48, 417-16-41 тa E-mail: info@mr.org.ua до Олександра Дмитренка.
17 листопадаЗ грипом боролися пивом, сміхом і танцями

Спеціально до першого в цьому тисячолітті міжнародного Дня студента, 17 листопада, з ініціативи обласної Тернопільської організації Молодого Руху за підтримки народного депутата Ярослава Джоджика Коаліція молоді “Наша Україна” підготувала для студентів Тернополя оригінальний сюрприз – акцію “Молодь проти епідемії грипу”. З грипом в даному контексті організатори асоціювали не лише епідемію, яка традиційно наступає в кінці осені, а й увесь негатив, який є в нашому житті.

Отже, у ряді закладів міста для молоді були організовані дискотеки, КВК та концерти. “Фішка” полягала в тому, що періодично з кожного місця студентської забави відбувалися включення в прямому ефірі FM-радіостанцій “УХ-радіо”. Крім того, представники Коаліції молоді “Наша Україна”, аби скрасити відпочинок молоді, побували у ряді закладів і провели цікаві конкурси та забави.
31 жовтня

Відбувся перший обласний

Форум молоді "Наша Україна"30 жовтня у Луганську за участю лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка відбувся перший обласний Форум молоді "Наша Україна".

“Наша програма – програма національного поступу,” - заявив лідер “Нашої України на Форумі. - Політична кар`єра для мене не самоціль: проект, який я здійснюю, - для молоді, бо саме вона покликана побудувати нову Україну. Я знаю, що молодь ніколи не проголосує за минуле, бо вона завжди обирає завтра”. По закінченню офіційної частини понад 200 учасників заходу запустили у небо повітряні кульки.

Окрім конференції Віктор Ющенко провів також публічну лекцію-зустріч із студентсько-викладацьким колективом Луганського педуніверситету на тему: “Україна в сучасному світі: стратегічні орієнтири”. На ній. обговорювалися проблеми молодіжної політики та освітні реформи.
30 жовтня

Достойно відсвяткуємо перший у новому тисячолітті

міжнародний День студентаВперше у Тернополі, з ініціативи Молодого Руху, за підтримки “Тернопільської газети” та Радіо УХ (“Українська хвиля”) Молодіжна коаліція “Наша Україна” проводить інтерактивну акцію - “Дискотека до світанку”.

Сьогодні, з ініціативи Молодого Руху, відбулося перше засідання оргкомітету з відзначення Міжнародного Дня студента на Тернопіллі. У його роботі взяли участь представники практично усіх молодіжних організації, які на теренах області задекларували входження до Коаліції молоді “Наша Україна”.

Молодіжні організації одностайно підтримали ініціативу Молодого Руху провести 17 листопада 2001 року для молоді Тернополя інтерактивну акцію “Дискотека до світанку” (робоча назва).

Активісти Коаліції у міжнародний День студента планують побувати на усіх дискотеках міста та провести конкурси для молоді. Весь хід свята транслюватиметься у прямому ефірі радіостанції “Українська хвиля”.
26 жовтня

Обрано співголів коаліції молоді "Наша Україна"

Сьогодні, 26 жовтня відбулось засідання Коаліції молоді "Наша Україна", на якому були присутні лідери 26 із 27 молодіжних організацій, що створили коаліцію. На засіданні учасники коаліції обговорили стратегію та тактику спільної діяльності на підтримку блоку "Наша Україна" та обрали співголів коаліції.

Отже, співголовами коаліції обрано Голову Молодого Руху, народного депутата України В'ячеслава Кириленка, Голову Молодого Народного Руху, народного депутат України Юрія Криворучка, Голову Християнсько-демократичної молоді Олександра Ярему.Офіційний сайт коаліції молоді "Наша Україна" www.numo.org.ua
6 жовтня

6 жовтня відбувся форум 26-ти молодіжних партій та організацій України, на якому одноголосно була прийнята декларація про утворення всеукраїнської коаліції молоді "Наша Україна".
Читати далі>>>
5 жовтня6 жовтня о 10.30. годинів Будинку профспілок

(Майдан Незалежності,2 )відбудетьсяФОРУМ МОЛОДІ "НАША УКРАЇНА"

головною метою якого є

створення молодіжної коаліції

"НАША УКРАЇНА".В роботі форуму візьмуть участь понад близько 500 делегатів від 26 молодіжних організацій з усіх областей України.

З доповідями на форумі виступлять лідер блоку "Наша Україна" Віктор ЮЩЕНКО та представники молодіжних організацій.По закінченні форуму - з 12.30. до 13.30. - делегати візьмуть участь у символічній акції біля Монументу Незалежності України.


17 вересня

Під час святкування Дня м. Львова, Львівський Молодий Рухв взяв участь у фестивалі молодіжних організацій

"Львівський Гайд-Парк".15-16 вересня на території Центрального парку культури і відпочинку найбільші організації міста представляли міщанам свою діяльність, забавляли та просвіщали їх.

У суботу , Львівський Молодий Рух, організував багато цікавого для міщан. Малі і великі львів'яни малювали привітання Львову на листівках та асфальті, бавилися у вікторину "Зигзаг по Львову" про історію Львова та знайомилися з життям нашої молодіжної організації міста.

Завдяки підтримки компанії Кока-Кола, найбільш активні учасники змагань отримали заохочення.


прес-служба

Львівського Молодого Руху
30 серпня

Розміщено репортаж з табору Рівненського Молодого Руху


25 серпняЛьвівські молодорухівці взяли участь

у відзначенні 60-тих

РОКОВИН З ДНЯ СМЕРТI ПРОВIДНИКА ОУН ВОЛОДИМИРА РОБIТНИЦЬКОГО

25 серпня 2001 року виповнилося 60 років, як у Львові у 1941 році при загадкових і досі до кінця не вивчених обставинах несподівано помер визначний громадсько-політичний діяч 1930-40-х років, провідник ОУН на Пiвнiчно-Захiдно-Українських Землях (провідник ОУН на Волині), член Центрального проводу ОУН, уродженець Адамкiвських хуторів, що біля Оржева на Рівненщині, Володимир Робітницький.

На ознаменування цієї дати в суботу, 25 серпня, о 12.00 у Львові на Янiвському цвинтарі на могилі Володимира Робітницького відбулася поминальна служба Божа, яку вiдслужив настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ КП м.Оржiв о.Микола.

У поминальних урочистостях взяли участь народнi депутати України, Олекса Гудима та В.Пилипчук, а також делегація з Рівненщини, на чолі з народним депутатом України Василем Червонiєм, родичі, близькі та земляки Володимира Робітницького, учасники українського руху опору на Волині Сергій Робітницький, брат померлого, розповів, що похорони В. Робітницького у Львові в 1941роцi ви-лились у багатотисячну національну маніфестацію, на якій були присутні визначні національні діячі України того часу i серед них, побратим Робітницького, отаман Тарас Бульба-Боровець. Він подякував львів'янам які відшукали могилу брата місцезнаходження якої він не знав 60 років. Львівські РУХівці пообіцяли, що на могилі В. Робітницького у Львові, до Свята Покрови, буде встановлений пам'ятник, а їх побратими з Волині пообіцяли до тієї ж дати видати спогади С.Робітницького про національно-визвольний рух у 30-40-вих роках.

прес-служба Львівського Молодого Руху.


12 серпня

12 серпня 2001 р. у м. Львові засновано коаліцію молодіжних організацій "Молода Правиця".

Утворили "Молоду Правицю" Львівський Молодий Рух, Львівська філія Української студентської спілки та Львівська філія "Фонду підтримки молодіжних демократичних ініціатив".

Метою об'єднання організатори вбачають у підготовці до виборів 2002р., зокрема на місцевому рівні. Як повідомив голова Львівського Молодого Руху Олег Немчінов, "Молода Правиця" повинна зайняти молодіжну нішу у правому передвиборчому об'єднані на чолі з Віктором Ющенком та донести до молоді, що від її активності на майбутніх виборах буде залежите чи обере Україна європейський шлях розвитку.

За повідомленням організаторів "Молода Правиця" не є закритим клубом і запрошує до співпраці усі молодіжні організації які поділяють позицію блоку "Наша Україна".

Прес-служба

Львівського Молодого Руху
10 серпня

Сьогодні, з Сполучених Штатів Америки повернулись Перший заступник Голови Молодого Руху Юрій Зубко та міжнародний секретар Молодого Руху Андрій Вітренко. Протягом тижня в місті Літчфілд, штат Коннектикут вони брали участь у Форумі молодих лідерів.

Детальна розповідь про міжнародні досягнення Молодого Руху, враження учасників та фотогалерея найближчим часом на нашому сайті.
9 серпня

З 1 по 8 серпня в селищі Залізний порт Херсонської області пройшов навчально-оздоровчий табір Молодого Руху.27 липня

Нове чило Вісника "Молодого Руху"15 липня

15 липня відбулося наймасовіше спільне підкорення Говерли. Разом із Віктором Ющенко нелегке сходження подолали близько двох з половиною тисяч смиливців, більшу частину яких склали представники обох Рухів та Молодого Руху.
Виступаючи на імпровізованому мітингу на вершині, Голова Молодого Руху В’ячеслав Кириленко сказав: "Віктор Ющенко подвигнув тисячі людей піднятися сьогодні на Говерлу. Вірю, що найближчим часом Віктор Андрійович подвигне на грандіозне політичне зрушення мільйони українців.”. Детальніше читай у віснику
10 травня

Вийшло нове чило Вісника "Молодого Руху"
23 квітня відбулась інтернет-конференція з Головою Молодого Руху,
народним депутатом України, членом Президії Українського комітету опору "За правду" В'ячеславом Кириленком.

З запитаннями до В'ячеслава Кириленка та його відповідями маєте нагоду ознайомитись на сайті ФНП у рубриці "Спитай в опозиції" (http://www.fnp.faithweb.com/)


26 лютого 2001 р.28 лютого о 14.30.

Громадський Комітет “За Правду!”, який об’єднує вісім молодіжних організацій, проводить символічну акцію

“Кордон Правди”

Символічний кордон відокремить приміщення Генеральної Прокуратури (вул. Різницька 13/15) від решти території України.
Створено Громадський Комітет "ЗА ПРАВДУ"

13 лютого у Києві представники семи молодіжних організацій об'єдналися у громадський Комітет

"За ПРАВДУ!"

Засновниками цього громадського Комітету у місті Києві стали: Молодий Рух, Українська Студентська Спілка, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Спілка Української Молоді, Українська Студентська Спілка, Християнсько-демократична Молодь, Об'єднання студіючої молоді "Зарево" та гурт "Самостійна Україна".

Виникає закономірне питання: задля чого було об'єднуватися цим впливовим молодіжним організаціям і якої правди вони вимагають? Перш за все - члени ГК "За ПРАВДУ!" вимагають проведення незалежної експертизи ДНК "таращанського тіла" та "плівок майора Мельниченка" під егідою офіційних європейських інституцій або відповідних установ у США, які мають належне обладнання та не можуть бути піддані тискові з боку влади. ГК "За ПРАВДУ!" також вимагає від владних структур (Президента України, Верховної Ради або Кабінету Міністрів) офіційного звернення до відповідних західних установ щодо необхідності проведення такої експертизи. Відставки міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора України, які не можуть належним чином розслідувати справу зникнення Гонгадзе, інші резонансні справи, неодноразово дезінформували суспільство, внаслідок чого стали чинниками політичної нестабільності у країні. Забезпечення в Україні реальної свободи слова та преси. Припинення антизахідної істерії, що роздмухується оточенням Президента та повернення України на європейський шлях розвитку. Недопущення вирішального впливу Російської Федерації на формування зовнішньої політики України.

Дотримуючись принципу виконання задекларованих завдань, 15 лютого представники ГК "За ПРАВДУ!" передали Звернення української молоді Надзвичайному і Повноважному Послу Сполучених Штатів Америки Карлосу Паскуалю, в якому, зокрема, є пропозиція США сприяти проведенню незалежної експертизи.

А 21 лютого, учасники ГК "За Правду", зваживши на те, що побачити Правду на Печерських пагорбах важко навіть серед білого дня, провели символічну акцію "Шукаємо Правди!". У світлий день зі свічками в руках вони шукали її біля Адміністрації Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.
9 лютого 2001 р.

Заява Молодого Руху

6 лютого, під час акції “Україна без Кучми” невідомими особами, яки швидше за все були переодягненими курсантами міліцейських навчальних закладів, було побито активіста Київського обласного Молодого Руху Сергія Розескула.

Молодий Рух стурбований вищезгаданими подіями і розцінює їх як політичну розправу над опонентами діючої влади.

Ми вважаємо, що в даному випадку влада в котре вдалась до диктаторських

методів розв’язання конфлікту.

Молодий Рух заявляє, що буде наполягати на негайному розслідуванні прикрого інциденту на вул. Хрещатик.


м. Київ, 9 лютого 2000 р.

Голова Молодого Руху,

народний депутат України В’ячеслав Кириленко21 січня, під час форуму національно-демократичних сил "Українська правиця” Молодий Рух підписав Декларацію форуму, проте під час свого виступу Голова Молодого Руху, народний депутат України В’ячеслав Кириленко заявив:

“Нам необхідно зібратися ще раз для того, щоб повноправними засновниками української правиці стали партія “Реформи і Порядок”, Народний Рух України і Конгрес Українських Націоналістів, які сьогодні відсутні, тому сьогоднішнє зібрання необхідно розцінювати не як завершення створення правиці, а як початок формування дієздатного блоку правих сил”.

25 січня

Фонд підтримки молодіжних демократичних ініціатив за підтримки Молодого Руху розпочинає втілювати комплексний проект “Молоді лідери і реформа місцевого самоврядування”.

З 25 по 28 січня цього року у м. Херсоні пройшов перший семінар із серії заходів, що відбуватимуться в рамках реалізації цього проекту

В роботі семінару взяли участь молоді депутати та працівники виконкомів місцевих рад, представники громадських організацій з АР Крим, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Вінницької, Кіровоградської, Харківської, Сумської, Чернігівської областей, експерти та депутати місцевих рад із Польщі.

Проект втілюється Фондом підтримки молодіжних демократичних ініціатив та Молодими Консерваторами Акції Виборчої “Солідарність” (Польща) за підтримки програми Дому Свободи – Польсько-Американсько-Української Ініціативи про співпрацю (ПАУСІ), яка фінансується Агенством США з міжнародного розвитку.


Bookmark and Share