Допомогти може кожен!


«ФРІ» запрошує і тебе долучитись до благодійної справи та стати нашим волонтером. А детальніше про саму акцію «Почуйте всі!» ти можеш довідатись за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 14 а, або за телефоном 8 (362) 22-20-59, моб. 80636179759 (Маша).

Цього року акція проходитиме не лише в Рівному, а й охопить інші міста районного значення, такі як Остріг, Дубно, Кузнецовськ, Сарни, Костопіль.

Ініціатором акції на Всеукраїнському рівні виступає благодійний фонд «Серце до Серця» - це Фонд, основною метою котрого є збереження найціннішого, що в нас є – здоров’я, у найцінніших для нас – дітей. Тому Фонд займатиметься закупівлею медичного обладнання для передачі в безоплатну оренду дитячим лікувальним закладам України.

У 2006 році Всеукраїнський фонд одразу взялися за непросту справу – допомогу дітям з вадами слуху, що є дуже актуальною проблемою, оскільки в Україні відсутній ехоскринінг (перевірка слуху) новонароджених, який практикують західні держави. Лікарі давно сходяться на думці, що не виявлені вади слуху у немовлят до шестимісячного віку тягнуть за собою відставання в інтелектуальному розвитку, тоді як вчасно розпочата реабілітація запобігає інвалідності дитини і вимушеному навчанню в інтернаті для глухих.

Для вирішення цих питань, у вересні 2006 року Фонд провів свою першу всеукраїнську Акцію суспільного збору коштів для придбання медичного обладнання в ЛОР-відділення дитячих лікувальних закладів. Можливо не великий, однак успіх Акція мала завдяки тисячі волонтерів і захоплених ідеєю людей по всій Україні. Завдяки спільним зусиллям ентузіастів її результатом стали понад 71 тис. гривень. Вони в повному обсязі були направлені на закупівлю медичного обладнання, яке передане в користування і вже доступне для безкоштовного користування в ЛОР-відділеннях лікарень кожного міста-учасника Акції. Протягом першої акції Рівненщина жваво відгукнулась на проблему вад слуху у дітей. Протягом одного дня понад 80 волонтерів зібрали 9,5 тис. грн., а Рівне зайняло другу позицію в Україні по кількості зібраних коштів. На зібрані кошти в Рівненську обласну лікарню було закуплене обладнання для лікування слуху у дітей.

У 2007 році фонд продовжив проведення акції з метою допомоги дітям з вадами слуху і провів її 22 квітня в усіх обласних центрах України. Результатом проведення акції стало зібрання понад 278 тис. грн.. На Рівненщині було залучено вже понад 180 волонтерів, якими зібрано 15.5 тис. грн.

Рівненська міська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» не збирається зупинятися на досягнутому. Вже зараз розпочалась підготовка до проведення третьої благодійної акції «Почуйте всі!», що відбудеться з 14 по 20 квітня.

Молоді люди з усієї області стають волонтерами акції «Почуйте всі!», тим самим долучаючись до благодійної справи. В атмосфері свята протягом одного дня, третьої неділі квітня, волонтери ходитимуть вулицями міст зі спеціальними скриньками, куди кожен перехожий зможе пожертвувати гроші і, таким чином, зробити внесок у добру справу. Натомість благодійники отримають спеціальні сердечка-наклейки, котрі засвідчуватимуть їхню участь у акції. Протягом благодійного тижня в містах-учасниках акції проводитимуться різноманітні розважальні заходи, концерти, шоу.

Також особливістю акції є те, що всі кошти, зібрані кожним волонтером, при ньому рахуються в банку і відразу переводяться на рахунок Фонду. Закуплене на зібрані гроші медичне обладнання передаватиметься дитячим лікувальним закладам – безкоштовно.

Своєю участю у проведенні благодійної акції «Почуйте всі!» ми хочемо показати українцям, що благодійність може бути не жертовністю, а святом допомоги й радості. Хворі дітки зможуть поринути у веселу атмосферу і згодом також радіти здоровому життю. Зусиллями небайдужих людей у найближчий час благодійність в Україні має перестати бути для всіх чимось далеким і незрозумілим. Бар’єр буде подоланий, і ми зробимо крок на нову сходинку порозуміння, взаємодопомоги. Будемо берегти найцінніше – життя та здоров’я кожної людини!

Кожен бажаючий зможе долучитися до збору і внести свою лепту у спільну добру справу!Bookmark and Share