Команда проекту завітала до учнів чотирьох десятих класів Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.


Виявляється, ужгородські школи вже давно і з нетерпінням чекають на подібні проекти та зацікавлені у їх практичній реалізації. Учні школи приємно вразили високим рівнем знань про Європейський Союз та країни-члени ЄС, зокрема. Під час зустрічі були презентовані інформаційні матеріали про ЄС, розповсюджені листівки про етапи, заходи, організаторів і партнерів проекту. Заняття проводилось у цікавій інтерактивній та ігровій формі, а вчитися граючись сподобалось усім. Зустріч пройшла у приємній та дружній атмосфері. Координатор проекту Бабунич Галина відзначила, що це є гарним відображення того середовища, в якому сьогодні живуть і співпрацюють країни ЄС. Учні проявили активність, кмітливість, дотепність та здатність до ініціативних дій. А це може стати не лише запорукою створення у школі Євроейського Клубу, але й вирішальним фактором його подальшого функціонування і розвитку. Молодь загорілася ідеєю створення Євроклубу, а вчителі висловили свою готовність допомогти, навіть одразу було вирішено, яке приміщення школи стане постійним місцем зустрічі та роботи майбутніх єроклубівців. Зі свого боку організатори акції пообіцяли надати усю необхідну інформаційну та методичну підтримку ініціативній групі школи щодо започаткування та організації роботи Євроклубу.
Проведення інформаційних акцій з європейської тематики та з питань створення Європейських Клубів заплановано й у ряді інших шкіл м. Ужгорода. Акція буде відбуватися відповідно до графіку, узгодженого з управлінням освіти Ужгородського міськвиконкому.

Марина Товт


Bookmark and Share