На Волині на противагу “традиційній” студентській профспілці можливо створять нову...


Вчора в приміщенні І-го корпусу Волинського державного університету імені Лесі Українки відбулись незвичайні збори. За одним столом, зібралися представники студентського профкому університету, адміністрації вузу та молодіжних громадських організацій області.
Профком ВДУ представляли його голова пан Федь та профкомівці з усіх факультетів, керівництво вузу проректор Володимир Баран, громадські організації Ігор Гузь, Михайло Шелеп, Олена Халімон та інші. Учасники обговорили діяльність профкому університету. Не оминули увагою й питання легітимності керівних органів та самої профспілки, яку вже 15 років очолює пан Федь. У результаті профком ухвалив рішення про відміну виборів голови студентського профкому ВДУ заплановані на 22 березня та відтермінували їх. На всіх факультетах проведуть роз’яснювальну роботу щодо діяльності профспілки та повністю перереєструють членів профкому.
Також зголосилися в квітні провести повторно вибори голів профбюро на факультетах та делегатів на збори профкому ВДУ, де оберуть нового голову. Ігор Гузь також заявив, що на противагу “традиційній” студентській профспілці можливо створять нову – незалежну студентську профспілку, яка по-новому працюватиме захищаючи права студентів.

Джерела: www.simya.com.ua, www.national.org.ua

Bookmark and Share