"Школа "Громадський актив Луцька"


Варто зазначити, що перший проект "Школа "Громадський актив Луцька" тривав з квітня по грудень 2007 р. і мав досить гарні результати. Багато молодих людей знайшли себе волонтерами у громадських організаціях і активно працюють у цьому напрямку.

Метою проекту є навчання молодих людей, які цікавляться громадською діяльністю і хочуть брати активну участь в ній. В якості експертів проекту будуть запрошені громадські діячі, голови молодіжних організацій, які проводитимуть тренінги та лекції з молоддю. У планах організаторів також зустріч учасників проекту з керівництвом міста.
Серед тем, які будуть висвітлюватись під час проекту зокрема "Волонтерство", "Громадські організації та їх роль для суспільства", "Лідерство", "Публічний виступ: вчимося правильно говорити", "Менеджмент у громадських організаціях".

При бажанні учасники матимуть змогу пройти стажування в громадських організаціях міста та долучитися до їх діяльності в якості волонтерів.
По закінченню проекту молодь отримає сертифікати. Найбільш активним, що проявили себе і зарекомендували як лідери, - будуть видані сертифікати з відзнакою. Також учасники отримають диски з усіма лекціями і фотографіями з проекту.
Аня Єкименко,
Прес-служба АМоРеBookmark and Share