В Ужгороді відбувся неповторний конкурс краси!


Практично не було звичних для студентських "міс" накладок, неузгоджень, затягнутих та нудних виступів. Номери, пісні, танці, виходи учасників - усе виглядало доречно і гармонійно вписувалося у концепцію вечора. А концепція була (цитуємо буклет): “пронизана ідеєю української самобутності, яка підкреслює унікальність та неповторність українського народу з його національними традиціями, яскравими сторінками історії, закликає пишатися власною красою, багатствами країни, та бути патріотом, розбудовувати громадянське суспільство, формувати європейський культурний простір”. Саме так! Справді нетипові завдання для студентського конкурсу краси. І у цьому ще одна родзинка “Міс+Містер ЗакДУ”.

Цікавим і по-справжньому оптимізуючим святковий вечір став міні-фільм, у якому кожен з учасників представив себе, спробував передати свої мрії, вподобання та захоплення – виявити себе як особистість. Кожна конкурсантка чи конкурсант окрім розповіді про себе мав ще й пояснити, що для нього/неї ОЗНАЧАЄ БУТИ УКРАЇНЦЕМ/УКРАЇНКОЮ, а також “ЗІЗНАТИСЯ У ЛЮБОВІ” РІДНОМУ МІСТУ. У цілому фільм справив яскраве, світле враження, гармонійно поєднав традиційно притаманний студентам гумор, запал, енергію з серйозними, ліричними та патріотичними нотками обговорюваних тем. До того ж відео формат представлень учасників дозволив зекономити час під час самого конкурсу, додати йому динамічності.

Інтрига щодо того, хто стане переможцем та переможницею зберігалася до останнього моменту. Проте, слід зазначити, що у першу чергу це було ПРЕКРАСНЕ ШОУ, ФЕЄРИЧНЕ СВЯТО, КРАСИВА ВИСТАВА, яку приємно було дивитися, і часом забувалося про те, що насправді це конкурс, змагання. Напевне чимала заслуга у цьому самих учасників, які діяли дуже злагоджено, виглядали як один великий танцювально-акторський колектив J.

Проте, перш за все, хотілося б відзначити роботу, креатив, зусилля та недоспані ночі голови оргкомітету конкурсу, колишнього студента ЗакДУ, а нині радника ректора, заступника голови Ужгородської “Фундації Регіональних Ініціатив” Бориса Чернявського. Без нього навряд чи б глядачі почули стільки чудової української музики, побачили таке гарне, самобутнє шоу, почули відповіді конкурсантів на такі цікаві питання, відчули дух справжнього українського свята... Неповторний “почерк” Бориса відчувався чи не у кожному елементі програми. Тож ЩИРО ВІТАЄМО БОРИСА з новою якісною роботою!:) Не часто вдається побачити студентські шоу, організовані на такому високому професійному рівні.

Також вітаємо переможців конкурсу краси “Міс+Містер ЗакДУ”, якими цьогоріч стали Руса Альона та Тукало Сергій!Bookmark and Share