Всі виступаючі на круглому столі повністю підтримали вказаний проект рішення Комітету , висловивши надію, що 16 квітня цього року він буде прийнятий в цілому


Круглий стіл був ініційований Комітетом з питань науки і освіти Верховної Ради України та Національним технічним університетом “Харківський політехнічний інститут”.

В ньому взяли участь керівники всіх вищих навчальних закладів Харкова, академічних і науково-дослідних інститутів, а також ректори вузів м. Полтава. Всього було близько ста чоловік.

З основною доповіддю на круглому столі виступили Голова Комітету Полохало Володимир та ректор Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Товажнянський Леонід.
Всі виступаючі на круглому столі повністю підтримали вказаний проект рішення Комітету , висловивши надію, що 16 квітня цього року він буде прийнятий в цілому. Вони внесли близько 80 пропозицій, які торкаються докорінних змін в системі державного управління у сфері розвитку інноваційної діяльності та захисту інтелектуальної власності.

Учасники круглого столу висловили сподівання, що Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України і надалі буде залучати фахівців такого важливого наукового центру, яким є Харків, до процесу підготовки і ухвалення суспільно значущих рішень і законопроектів у сфері освіти і науки.

Думки та точки зору, що були висловлені під час дискусії авторитетними вченими були на підтримку урядової програми “Український прорив” в частині формування конкурентоспроможної економіки.

Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України
Контактна особа: А.Л. Бродзянська
тел. 255-31-73, 80663229143
факс: 255-36-46
e-mail: brodzianska@rada.gov.ua


Bookmark and Share