Студенти ІТФ поборються за іменну стипендію розробляючи проект реконструкції спортивного майданчику


Питання необхідності ремонту спортмайданчика, який знаходиться в занедбаному стані вже кілька років, підняла профспілкова організація студентів УжНУ. Після спільних відвідин об’єкту представниками профкому та СМС, було вирішено повернутися до цього питання після того, як буде розроблений детальний проект, який би створив майданчику нове обличчя, містив всі дані про необхідні матеріали, кошторис тощо. Так виникла ідея, щоб проект розробили студенти-інженери. Мотивувати конкурсантів погодився директор Ужгородського коньячного заводу Володимир Гісем, започаткувавши іменну річну стипендію для переможця.
Згідно архітектурно-проектувального завдання, майданчик повинен бути пристосованим до масових видів спорту, індивідуальних та колективних тренувань та спортивних змагань. Що ще включить в проект інженерна думка студентів стане відомо 18 травня, після рішення конкурсної комісії. До її складу входять представники деканату ІТФ, кафедри міського будівництва та господарства ІТФ, студентського профкому та СМС.
Після того, як розроблений проект буде затверджено, профком студентів УжНУ та СМС планують спільними зусиллями майстрів, активістів та студентів втілити його в життя.

Всеукраїнська Молодіжна Громадська Організація “СПІЛКА МОЛОДИХ СОЦІАЛІСТІВ”
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
88000, м. Ужгород, вул. Боженка, 4 тел./факс: (0312) 61-70-81
e-mail: sms-obkom@mail.ru
Олександр Коробко
тел. 8 095 647 0924
e-mail: o-korobko@mail.ru

Bookmark and Share