Дарунок місту до свята


Квітень особливий місяць для м. Комсомольська не тільки тим, що всі ми, комсомольчани, чекаємо коли розквітнуть тюльпани, адже це означає, що зима дійсно закінчилася. В квітні Комсомольськ святкує День міста і влада та жителі планують безліч малих та великих справ для покращення життя територіальної громади. І проект «Кольорове місто» - це подарунок рідному Комсомольську від дитячої та молодіжної спільноти. А справді гарно. І у разі, якщо ці роботи сподобаються комсомольчанам, ми обов’язково продовжимо реалізацію проекту «Кольорове місто».
Щиро дякуємо за підтримку та співпрацю колективи загальноосвітніх шкіл № 2 та № 6.
Малюнок «Ластівки» (автори малюнку колектив художньої школи) малювали вчитель школи № 2 Медведева Світлана Олексіївна, вчитель образотворчого мистецтва і трудового навчання та учні та учні Бобрикова Яна, 11-А кл., Дудіна Анна, 7-Б кл. і Коробка Марія, 7-Б клас.
А чудові «Черепашки» та «Сонечка» на металевих люках (автори діти з художньої школи) малювали діти та дорослі з школи № 6: Бегма Марина Сергіївна, педагог-організатор та учениці Білоусова Юлія, 10-Б та Зику нова Анна, 8-А кл. Допомагали члени Парламенту дітей Дуднікова В., Тимчук В. та Толстеньова Н..
Свій талант реалізував Брайко Іван від ідеї до виконання малюнку на стінці приміщення бойлерної біля магазину АТБ.
Вітаємо автора проекту «Кольорове місто» - Дмитра Ганоцького з успіхом та його впровадженням у життя. Тепер Дмитро може пишатися тим, що його ідея та проект буде надавати позитивні емоції комсомольчанам довгі роки.
І щира подяка приватному підприємцю Гошковичу В.Ф. за фінансову підтримку дитячих та молодіжних ініціатив.
З Днем міста, шановні комсомольчани!!

Від імені Дитячої ради та Парламенту дітей - Знахарєва О.І., керівник проекту.
Bookmark and Share