Мінісім'ямолодьспорт заохочує молодь до активніших дій


Міністр також додав, що вже завтра будуть вручені гранти Президента для обдарованої молоді, за рахунок яких щорічно реалізовується 60 наукових, творчих та інших проектів. Крім того, існує конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї.

Втім, як зазначив голова Мінісім’ямолодьспорту, не всі громадські організації, що перемагали в минулорічному конкурсі, відповідально ставились до державних коштів і тому мали суттєві недоліки у звітуванні за них. «В цьому році ставлення до таких організацій буде відповідне – подані ними проекти не будуть підтримані», – наголосив Юрій Павленко.

У свою чергу, заступник Міністра Ростислав Драпушко повідомив, що в цього року на підтримку ініціатив громадських організацій в бюджеті передбачено 15 млн. 300 тис гривень. Кращі з поданих проектів визначатиме конкурсна комісія.

«Склад конкурсної комісії практично повністю оновився у порівнянні з минулим роком, – поінформував Ростислав Драпушко, – від минулорічного складу залишилось лише 3 особи».

Всього було прийнято 317 програм від 106 молодіжних та дитячих громадських організації. Загальна сума коштів, які очікується отримати громадськими організаціями від Міністерства на реалізацію поданих програм, становить 51 млн. 794 тис. 412 грн. В той час як державним бюджетом на підтримку молодіжних та дитячих громадських організацій передбачено кошти в сумі 15 млн. 350 тис. грн.

Міністр Юрій Павленко додав: «У разі відсутності достатньої кількості суспільно-важливих програм, буде оголошено додатковий конкурс – Міністерство не дозволить розділяти кошти поміж посередніми проектами».

Ростислав Драпушко повідомив присутнім, що Наказом Міністерства від 10 квітня затверджено тимчасове положення Про Громадську колегію з питань молодіжної політики при Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту, котре попередньо обговорювалось на сайті відомства.

Окрім цього, заступник Міністра зазначив, що Міністерством розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки».

Юрій Павленко закликав молодь долучитися до обговорення проекту програми «Молодь України» і не стояти осторонь питань молодіжної політики: «Саме ви маєте визначати шляхи розвитку молодіжної частини суспільства, оскільки суспільно-активна молодь сьогодні – запорука здорової політичної еліти завтра,» – підкреслив Міністр.

Засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики при Мінсім’ямолодьспорті, під час якого українська молодь обговорила низку питань державної молодіжної політики відбулося 15 квітня 2008 року.

Bookmark and Share