Молодь Оболоні долучилась до озеленення міста


12 квітня, у суботу активісти Оболонської районної в м. Києві організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» прийняли участь у заході по висадженню кущів та дерев по вулиці Мате Залки.

Разом із депутатами фракції «Наша Україна» Оболонської районної ради та мешканцями Оболоні, молоді нашоукраїнці озброївшись лопатами, граблями та гарним настроєм прийнялися за висадження алеї дерев та кущів. З залученням спеціалістів, кожен зробив свій особистий внесок у перетворення району в зелений мальовничий куточок.

З особливою увагою молодь поставилася до всіх порад та настанов професіоналів, для того щоб дерева прийнялися та розквітали, радуючи всіх Оболонців. Проходячи поряд громадяни звертали увагу на цей процес. Хтось виявляв бажання приєднатись, хтось намагався давати поради, інші просто дякували за цю ініціативу.

Тож отримавши величезне задоволення та корисний досвід, Оболонська «молодіжка» раділа результату, дивлячись на прекрасну тільки-но висаджену алею лип та доглянутий та прибраний зелений куточок Оболоні, закликаючи всіх плекати та доглядати рідне місто!!!

Bookmark and Share