Самий-самий студент України живе у Кременчуці!


Учасниками Першого національного фіналу конкурсу стали найкращі студенти регіонів України: переможці регіональних конкурсів “Студент року”. Регіональні “Студенти року-2007” відбулися протягом листопада 2007р. - лютого 2008р. у 14 регіонах України.

Проте незважаючи на звернення Міністерства освіти і науки України в особі заступника Міністра п. Василя Шинкарука до керівників вишів щодо сприяння участі їхніх студентів у фінальному заході, до Полтави змогли приїхати лише 8 переможців регіональних “Студентів року”, з яких у конкурсній програмі приняли участь семеро:

Блінов Артем - студент Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права;

Генш Владислава - студентка Житомирського економіко-гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;

Касумова Тетяна - студентка Університету економіки і права “КРОК”, м. Київ;

Соколенко Артем - студент Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Шевченка;

Тихановський Олександр - студент Чернігівського інституту економіки і управління;

Тіцька Леся - студентка Львівського державного університету внутрішніх справ;

Цехоцька Ірина - студентка Миколаївського державного університету ім. В.Сухомлинського;

Коломоєць Олексій (поза конкурсом) - студент Запорізького державного медичного університету.

Захід відбувся у залі полтавського Палацу дозвілля “Листопад”.

Учасникам проекту “Студент року” та молоді надіслала свого привітального листа Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000” п. Катерина Ющенко.

Змагання відбувались у чотирьох конкурсах, в яких претендентам на звання «Студент року України-2007» необхідно було показати свої творчі, особові та інтелектуальні здібності.

В одному з конкурсів студенти презентували соціальні проекти, які вони самі реалізували перед фінальним етапом конкурсу.

Визначало переможців поважне журі, до якого увійшли Вікторія Сановська - начальник відділу пропаганди та утвердження здорового способу життя Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Дмитро Кулібаба - радник Міністра освіти і науки України, Сергій Шахов - президент Інституту демократичного суспільства, Володимир Крутько - голова ВМГО "Студентська республіка", Олена Даценко - переможниця єдиного в Україні загальнонаціонального конкурсу краси серед студенток "Перша леді-2007", Павло Вікнянський - голова Народно-демократичної ліги молоді.

За вердиктом оцінок журі переможцем Першого всеукраїнського конкурсу “Студент року України” у 2007 році став третьокурсник фінансово-економічного факультету Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права Артем Блінов. Він отримав путівку на двох до Чехії від Туристичної компанії “Укртурлайн” (www.ukrtourline.com).

Звання “Студент року-2007. Нове мислення” виборов луганчанин Артем Соколенко, який посів друге місце.

Всі учасники конкурсу отримали набір книг від Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна”.

Організаторами конкурсу виступили: ВМГО «Студентська республіка», Народно-демократична ліга молоді, Інститут демократичного суспільства за організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ:
http://www.studrespublika.com/news/text_news.php?id=825


Bookmark and Share