Заява Української студентської спілки з приводу звільнення В.Скопенка


УСС ще три роки тому, навесні 2005 року, активно відстоювала права студентів Київського національного університету на достойного ректора. Оскільки В. Скопенко, як вважає УСС, не був таким, адже вже не мав права бути призначеним на цю посаду відповідно до законодавства та скомпроиентував себе під час виборчої кампанії 2004 року, він не мав права бути керівником цього солідного навчального закладу. Тому активісти УСС та студенти КНУ ім. Т.Г.Шевченка вручили йому пенсійне посвідчення на імпровізованому флеш-мобі біля університету.
Очевидно, що Українська студентська спілка жалкує, що справедливість була встановлена лише через три роки. Але тепер ми наголошуємо на необхідності проведення, можливо вперше, демократичних виборів ректора і відводимо в цьому не останню роль студентам та самоврядним органам КНУ ім.Шевченка. Даний приклад демократії може стати зразком для інших вищих навчальних закладів та поворотним у вищій освіті України.

Довідково
Українська студентська спілка – найстаріша всеукраїнська молодіжна громадська організація України, заснована 1989 року. Була однією з організуючих сил „революції на граніті” 1990 року. Покликана захищати законні права та представляти інтереси студентів.

Контакти: тел./факс: 235-60-47, 8 067 44 66 0 77, e-mail: a57@ukr.net

Прес-служба УССBookmark and Share