Сергій БЕРЕЗЕНКО: «Поки парламентарі вирішують свої політичні справи, жага до швидкого прибутку власників ігрових автоматів призводить до деградації молодого покоління»


«Відсутність цілеспрямованої політики колишньої київської влади в питанні створення усіх необхідних умов для залучення молодих людей до занять спортом, підвищення рівня освіти та професійних навичок створила психологічну ситуацію, в якій і зросла популярність до грального бізнесу. Тисячі дітей, здатних стати в майбутньому спортсменами, науковцями, щоденно віддають свою енергію та гроші фактично «одноруким бандитам». Подібна згубна практика може скоро зовсім витіснити з молоді бажання займатись спортом», - зазначив Сергій Березенко.
«Поки парламентарі вирішують свої політичні справи, жага до швидкого прибутку власників ігрових автоматів призводить до деградації молодого покоління. Але київська влада не лишається осторонь проблеми розвитку молодого покоління. Одним із проектів, які розробляє міська влада - є виніс за межі міста усіх гральних автоматів з центра Києва», - зазначив Сергій Березенко.

Смотреть видео презентация препарата кымдан 2.

Bookmark and Share