Обдарована молодь отримала гранти Президента України


Заступник Глави Секретаріату Президента України запевнила, що підтримка талановитої і обдарованою молоді є визначальним і важливим завданням у розвитку держави. Тому і Президент і Уряд докладатимуть максимальних зусиль для забезпечення належного розвитку української молоді.

Юрій Павленко зазначив, що молодь випереджає державу і вже сьогодні готова запропонувати новітні ідеї з соціально-гуманітарної, економічної, медичної, освітньої, природознавчої, технічної тематик.

Молодь є найбільш рушійним елементом громадянського суспільства, генератором та провідником нових ідей, які визначають зміст і характер майбутнього, концентрує в собі перспективні тенденції суспільного розвитку. Молодь відіграє ключову роль у здійсненні поступального розвитку суспільства.

«Саме вас, молодих дослідників та пошуковців недаремно називають інтелектуальною елітою нації, – акцентував Міністр, – Саме ваші сміливі ідеї, нестандартні рішення, оригінальне світосприйняття змінюють психологію, настрої, спосіб життя як окремих людей, так і суспільства в цілому».

Водночас Юрій Павленко підкреслив, що представники державної влади розуміють, що без вагомої підтримки з боку держави творчий процес може звестися нанівець в елементарній боротьбі за можливість бути надрукованим, взяти участь у конкурсі, здійснити наукове дослідження, створити об’єднання для молоді з обмеженими можливостями і взагалі донести своє слово до широкого загалу.

«Тому Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту одним з пріоритетів своєї діяльності визначило підтримку обдарованої молоді,» – зазначив Міністр. Однією з форм такої підтримки є призначення щорічних грантів Президента України для обдарованої молоді.

Юрій Павленко висловив сподівання, що молоді люди усвідомлюють відповідальність за високу довіру, виявлену з боку держави і максимально ефективно і якісно реалізують проекти, результати яких слугуватимуть всій українській молоді та Україні в цілому. Наостанок Міністр побажав переможцям успіхів та подальшої плідної праці в ім’я нашої Держави.Довідково:

Грант Президента України для обдарованої молоді - це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері.

Грант може одержати громадянин України віком до 35 років.

Для одержання гранту претендент не пізніше 15 травня року, що передує року виплати гранта, подає до Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді заявку, до якої додається пакет відповідних документів.

Максимальний розмір кожного гранту не може перевищувати 75 тисяч гривень.

Щороку присуджується 60 грантів Президента України для обдарованої молоді.

Докладніше Ви можете прочитати - http://www.kmu.gov.ua/sport/control/uk/publish/article?art_id=92717&cat_...Bookmark and Share