226 ЗАКАРПАТСЬКИХ ВОЛОНТЕРІВ ЗБИРАТИМУТЬ КОШТИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ


Стартувала акція 15 квітня у навчальних та медичних закладах області, яку організував Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Цього року із цілого Закарпаття задіяно 226 волонтерів: 103 - з Ужгорода, 80 - з Мукачева, 43 - з районних центрів (Берегівський, Хустський, Свалявський, Міжгірський, Виноградівський і Тячівський райони). До 18 квітня в Ужгороді працюватиме тільки 20 волонтерів, основна їх частина візьме участь у другому етапі акції 20 квітня, коли на площі Театральній відбудеться благодійний концерт за участю відомих дитячих колективів міста, а саме:
ужгородської дитячої школи мистецтв, дитячого ансамблю дитячого танцю «Веселка», Зразкового ансамблю народного танцю «Джерельце Карпат», ПАДІЮНу(Палацу дитинства та юнацтва), колективу «Ескада»,Закарпатської обласної філармонії. Та окремих співаків: Ярослав Корсак та Ірина Ярина. В рамках даної акції проводитиметься виставка дитячих малюнків на тему «Світ очима дітей», подані шедеври красуватимуться біля сцени на пл. Театральній.
«Приємно, що до нашої акції долучилися і школи: №3,5,12, лінгвістична гімназія, Ужгородська гімназія, УжНУ, ЗакДУ, комерційний технікум інші,-- розповіла голова Закарпатського штабу Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Оксана Пащак. Вона також пояснила, як можна впізнати волонтера: за заламінованим ідентифікатором з мокрою печаткою, опечатаною скринькою та червоних сердечках, які отримає кожен, хто пожертвує гроші.
Зібрані кошти підуть на закупівлю офтальмологічного обладнання для дитячої лікарні в Ужгороді. Найбільше ужгородські офтальмологи хотіли б придбати для лікування своїх пацієнтів спеціальний прилад, який допомагає виявити та вилікувати за 10-15 днів без хірургічного втручання косоокість. Таке обладнання коштує 15-18 тисяч гривень. Лише в Ужгороді 287 діток потерпають від косоокості.
Організатори акції сподіваються зібрати необхідну суму, адже цього року захід триватиме цілий тиждень, тоді як минулого року на все було виділено 1 день.
Як повідомила Наталія Ілиньо, заступник голови закарпатського штабу Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», вже є перші позитивні новини з початку акції—деякі скриньки повні і їх замінюють на нові.
Кошти волонтери, що працюватимуть до 18 квітня здаватимуть за участі спеціальної наглядової комісії у відділення «Кредо банку». Сума отриманих грошей за 20 квітня буде також доставлена до кінця дня акції, а з районів Закарпаття до понеділка до 12:00 години.
Організатори висловлюють величезну подяку керівникам колективів та учасникам, які одразу погодились взяти участь у благодійному концерті. Та співорганізаторам і спонсорам, а саме: стільниковому зв'язку «МТС», магазину-салону «Євротек», «Кредобанку», Громадській організації «Rotarakt», Всеукраїнській Молодіжній Організації «Українська народна молодь», телеканалу ТИСА-1 та всім іншим, які посприяли організації акції.
Bookmark and Share