Молодь Кременчука збирає кошти на діагностичне обладнання для дітей з вадами зоруПідсумком проведення акції стане закупівля для Кременчуцької дитячої лікарні медичного обладнання за суспільне зібрані кошти та передача його міській лікарні для безкоштовної діагностики та лікування дітей з вадами зору.
Під час проведення акції в Кременчуці відбудеться ряд заходів за участю волонтерів з числа членів молодіжних І дитячих громадських організацій, учнів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів та „суспільний збір коштів",
на які буде закуплено медичне обладнання для хірургічного відділення дитячої лікарні Кременчука

З 14 по 18 квітня у всіх навчальних закладах міста пройде ряд заходів за участю волонтерів з числа учнівської та студентської молоді по збору коштів.

20 квітня з 11:00 до 15:00 у сквері Жовтневий пройде масовий захід за участь переможців фестивалю обласного „ЧЕРВОНА РУТА". Під час проведення заходу близько вісімдесят волонтерів з числа молоді в центрі міста будуть збирати кошти в рамках акції. Волонтери матимуть при собі ідентифікатори з їхніми фотографією та скриньку з логотипами акції.Довідка:

В більшості регіонів України матеріально-технічний та кадровий потенціал дитячої офтальмологічної служби не забезпечує діагностику та лікування на сучасному рівні. Більшість слабкозорих та сліпих дітей проживають в малозабезпечених родинах, їх хвороба нерідко має спадковий характер, ускладнена супутніми захворюваннями і наша увага повинна бути звернена в першу чергу на них. Разом з тим, дітям необхідно забезпечити своєчасне, безкоштовне, доступне для всіх висококваліфіковане обстеження та лікування.

Основними проблемами в організації кваліфікованої та висококваліфікованої офтальмологічної допомоги дитячому населенню є: морально та технічно застаріле діагностичне та мікрохірургічне обладнання; брак витратних матеріалів та одноразового мікрохірургічного інструментарію; дефіцит фінансування придбання стаціонарами сучасних лікарських препаратів (анестетиків, антибіотиків, кортикостероїдів, антисептиків); відсутність телемедичних систем та персональних комп'ютерів.

Хочеться вірити, що благодійна допомога кременчуцької громади дозволить найближчим часом не направляти за кордон на лікування дітей, які сліпнуть, адже лише брак сучасного обладнання ставить нас у таке незавидне становище. Кожен випадок дитячої сліпоти це докір не лише медикам але і державі, яка не забезпечила лікаря оснащенням і апаратурою здатною реалізувати його професіоналізм і попередити або вилікувати захворювання.
Bookmark and Share