«СТУДЕНТ РОКУ»


Учасниками Першого національного фіналу конкурсу стали найкращі студенти регіонів України: переможці регіональних конкурсів “Студент року”. Регіональні “Студенти року-2007” відбулися протягом листопада 2007р. - лютого 2008р. у 14 регіонах України.
Проте незважаючи на звернення Міністерства освіти і науки України в особі заступника Міністра п. Василя Шинкарука до керівників вишів щодо сприяння участі їхніх студентів у фінальному заході, до Полтави змогли приїхати лише 8 переможців регіональних “Студентів року”, з яких у конкурсній програмі приняли участь семеро:
1. Блінов Артем - студент Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права;
2. Генш Владислава - студентка Житомирського економіко-гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;
3. Касумова Тетяна - студентка Університету економіки і права “КРОК”, м. Київ;
4. Соколенко Артем - студент Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Шевченка;
5. Тихановський Олександр - студент Чернігівського інституту економіки і управління. Олександр став у грудні 2007 р. «Студентом року», виборовши перемогу серед учасників з 6-ти вузів м. Чернігова. Саме він представляв Чернігівську область на фіналі у Полтаві.
6. Тіцька Леся - студентка Львівського державного університету внутрішніх справ;
7. Цехоцька Ірина - студентка Миколаївського державного університету ім. В.Сухомлинського;
Коломоєць Олексій (поза конкурсом) - студент Запорізького державного медичного університету.
Захід відбувся у залі полтавського Палацу дозвілля “Листопад”.
Учасникам проекту “Студент року” та молоді надіслала свого привітального листа Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000” п. Катерина Ющенко.
Змагання відбувались у чотирьох конкурсах, в яких претендентам на звання «Студент року України-2007» необхідно було показати свої творчі, особові та інтелектуальні здібності.
В одному з конкурсів студенти презентували соціальні проекти, які вони самі реалізували перед фінальним етапом конкурсу.
Визначало переможців поважне журі, до якого увійшли Вікторія Сановська - начальник відділу пропаганди та утвердження здорового способу життя Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Дмитро Кулібаба - радник Міністра освіти і науки України, Сергій Шахов - президент Інституту демократичного суспільства, Володимир Крутько - голова ВМГО "Студентська республіка", Олена Даценко - переможниця єдиного в Україні загальнонаціонального конкурсу краси серед студенток "Перша леді-2007", Павло Вікнянський - голова Народно-демократичної ліги молоді.
За вердиктом оцінок журі переможцем Першого всеукраїнського конкурсу “Студент року України” у 2007 році став третьокурсник фінансово-економічного факультету Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права Артем Блінов. Він отримав путівку на двох до Чехії від Туристичної компанії “Укртурлайн” (www.ukrtourline.com).
Звання “Студент року-2007. Нове мислення” виборов луганчанин Артем Соколенко, який посів друге місце.
Всі учасники конкурсу отримали набір книг від Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна”.
Організаторами конкурсу виступили: ВМГО «Студентська республіка», Народно-демократична ліга молоді, Інститут демократичного суспільства за організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Саме на цьому конкурсі був обраний кращий студент України!=)

З повагою, прес-служба ЧОО НДЛМ
Bookmark and Share