Молодь Кременчука відвідала Верховну Раду


Відвідування Верховної Ради почалось з екскурсії, під час якої молодь мала нагоду побачити кулуари та конференц-зал, де відбуваються термінові засідання депутатських фракцій і груп, пройтись парадними сходами, що ведуть до сесійної зали, подивитись на работу депутатів під час сесії, а також сфотографуватись біля художнього полотна "Державотворення" (художник О.Г. Кулаков), на якому відображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України. По закінченню екскурсії молоді активісти відвідали їдальню, де смачно пообідали.

У другій половині дня молоді активісти відвідали національний науково-природничий музей, який є одним з найбільших науково-природничих мезуїв світу. Це єдиний комплекс до складу якого входять Геологічний, Пелеонтологічний, Зоологічний, Ботанічний та археологічні музеї. Тому відвідування цього музею залишило масу вражень та задоволення.

А о 15 годині дня у сесійному залі Верховної Ради почались громадські слухання, під час яких всі бажаючи змогли переглянути роботу депутатів не тільки з балкону, а й потрапити до зали та посидіти за місцями самих депутатів.

Як зазначили молоді активісти, подорож до Верховної Ради їм дуже сподобалась, і вони майже всі виявили бажання приїхати сюди знов, причому деякі не тільки як екскурсанти..

Найбільш цикаві моменти екскурсії можно переглянути у нашій фотогалереї.Bookmark and Share