Луцькі студенти за консолідацію зусиль


Форум покликаний був допомогти консолідації активного студентства міста Луцька, з метою впливу на прийняття рішень як в своїх навчальних закладах так і в регіоні вцілому, а також передати позитивний досвід діяльності та налагодити партнерські стосунки між різними студентськими організаціями Волині та інших регіонів України.
Участь у заході взяли студенти-представники органів студентського самоврядування і студентських профспілок більшості вищих навчальних закладів Луцька: Волинського Національного університету імені Лесі Українки, Луцького Національного технічного університету, Волинського інституту економіки та менеджменту, Луцького гуманітарного університету, Луцького біотехнічного інституту, Волинського державного училища культури і мистецтв, Луцького педагогічного коледжу, Луцького базового медичного коледжу, Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, Волинського державного коледжу технологій і бізнесу, Луцького центр професійно-технічної освіти.
Завітали до Луцька й представники студентського самоврядування з інших регіонів України, зокрема Львова, Рівного, Острога, Хмельницького.
Також під час Форуму своє бачення діяльності студентських організацій у вищих навчальних закладах України висловили представники громадських організацій, що працюють зі студентами. Зокрема від Федерації профспілок України у Волинській області виступили Євген Омельчук та Галина Даниленко, від Комітету підтримки студентського самоврядування - Тетяна Яцків, від Української Асоціації студентського самоврядування - Анатолій Ігнатович, від МГО "Фундація Регіональних Ініціатив" - Катерина Мариняк.
В ході роботи Форуму найжвавіше обговорювались питання про те, яким чином можна консолідувати студентську молодь та на які проблеми слід акцентувати увагу під час своєї роботи органам студентського самоврядування та студентським профспілкам. Знайшла підтримку теза про те, що слід активно співпрацювати з різного роду молодіжними громадськими організаціями та не обмежувати свою діяльність лише межами навчальних закладів. Багато уваги було приділено питанням законодавчого регулювання діяльності студентського самоврядування та новим способам залучення фінансових ресурсів під реалізацію студентських заходів і проектів.
За результатами роботи Форуму було розроблено резолюцію, що містить пропозиції органам державної влади, місцевого самоврядування, адміністраціям вищих навчальних закладів, врахування яких допоможе покращити становище активної студентської молоді.

Прес-служба АМоРе


Bookmark and Share