Заява


В статті зазначено, що «члени топонімічної комісії працюють над загальною концепцією поверненням вулицям їхніх первинних імен», однак насправді – комісія не працює взагалі, а над такою концепцією нічого і працювати – достатньо просто взяти стару карту міста – і “концепція” готова! Далі зазначається, що “члени комісії – дуже поважні історики та краєзнавці…” оскільки останнього науковця було виведено зі складу комісії ще кілька років тому “для обєспєчєнія єдіномисія”, ми маємо серйозні сумніви в професійності такої комісії під керівництвом Вадима Волканова!
Щодо постаті Луначарського – це був комуністичний діяч, войовничий атеїст, причетний до сотень злочинів тоталітарного режиму проти українців. Знищення церков, духовної літератури, а також і самих священників – справа рук цього «видатного» діяча! «Мы ненавидим христиан. Даже лучшие из них должны быть признаны нашими врагами!» - цитата А.Луначарського. Яку б роль він не відігравав для Радянської імперії – до нашого міста він не має жодного відношення і ніякого морального права бути увічненим в пам’яті наших земляків!
Кіровоградська обласна організація Молодого Народного Руху підтримує ініціативу міського голови перейменувати вулицю Луначарського на Чорновола, і вітає принциповість та прагнення дотримати свого слова, даного В. Т. Пузаковим на відкритті меморіальної дошки В. Чорноволу. Якщо в нас нарешті з’являються українські комуністи – це однозначно позитивний процес!
До речі, за приблизними підрахунками МНР, перейменування цієї вулиці коштуватиме 4,5 тисячі грн., тобто вдвічі менше, ніж зазначено в статті, отож не треба роздувати проблеми з нічого!

З повагою,
Голова КОО
“Молодий Народний Рух” Дмитро Сінченко


Bookmark and Share